Program tv na wtorek, 9.07.2019. Co obejrzeć 9 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 9.07.2019? We wtorkowym programie TV znalazły się m. in. takie filmy jak: "Stan gry", " Blue Jasmine", "Cudownie ocalony" czy "Wielkie zimno". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 9 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 9.07.2019 r.:

W sztolni po wybuchu dochodzi do szokującego znaleziska, które może pogrzebać plany wydobycia melafiru przez Targosza (Mariusz Ostrowski). Biznesmen i burmistrz za wszelką cenę chcą zatuszować sprawę. Błażej (Michał Czernecki) zostaje wypuszczony z aresztu. Mężczyzna spotyka się z Dzikowskim (Zbigniew Stryj), który szantażem zmusza go do założenia podsłuchu w domu Ady (Helena Sulejecka). Policja przesłuchuje Targosza w związku ze śmiercią Patrycji. Trela chce poznać szczegóły śledztwa sprzed 10 lat, spotyka się z byłym komendantem Dzikowskim. Dowiaduje się też o śmierci jego syna, Michała, który przed wieloma laty popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Radek odwiedza Martynę (Karolina Owczarz) w szpitalu, czuć między nimi chemię. Burmistrz odwiedza w gospodarstwie Jonasza Roberta (Dobromir Dymecki), swojego syna. Na plebanii pojawia się nowy proboszcz, ksiądz Roman Śmigielski (Rafał Cieszyński).
"Znaki" odcinek 3 - Polsat, godz. 20:05

W waszyngtońskim metrze młoda kobieta ginie pod kołami pociągu. Wiadomość o śmierci dziewczyny jest wstrząsem dla kongresmana Stephena Collinsa. Ofiara była jego asystentką oraz kochanką. Doświadczony dziennikarz śledczy Cal McAffrey otrzymuje od przełożonej, Cameron Lynne, pozwolenie na zbadanie podejrzanej historii. Zadanie staje się dla dziennikarza kłopotliwe, bo Collins jest jego przyjacielem, a w trakcie śledztwa na światło dzienne wychodzą zaskakujące fakty i intrygi sięgające szczytów władzy.
"Stan gry" - TVN, godz. 21:30

Mazury, początek lat 60. XX wieku. Mikołaj został ciężko ranny w czasie wojny. Przysiągł, że jeśli przeżyje, postawi kapliczkę Matce Boskiej. Lata mijały, a "cudownie ocalony" nie spełnił obietnicy. Pewnego dnia, czując zbliżającą się śmierć, postanawia czym prędzej dopełnić zobowiązań. Przewodniczący urzędu gminnego nie chce udzielić zgody na budowę ani przyznać Mikołajowi cementu. Ksiądz nie zamierza poświęcić "samowoli budowlanej" w obawie, że narazi się władzy. Mimo to Mikołaj stara się spełnić obietnicę.
"Cudownie ocalony" - TVP2, godz. 20:10

Jasmine jest żoną przystojnego i ambitnego biznesmena Hala. Mąż wprowadził ją do najwyższych kręgów towarzyskich Nowego Jorku i przyzwyczaił do luksusu. Kiedy Hal zostaje aresztowany pod zarzutem malwersacji, a jego konta zablokowane, jej świat się wali. Jasmine postanawia wyjechać z miasta i udać się do San Francisco, gdzie mieszka jej siostra, Ginger. W poszukiwaniu właściwego mężczyzny udaje się na przyjęcie, na którym poznaje dystyngowanego dyplomatę, Dwighta. By utrzymać jego zainteresowanie, zmyśla alternatywną historię swojego życia.
"Blue Jasmine" - TVP Kultura, godz. 20:20

W środku mroźnej zimy do małego, podupadającego zakładu pogrzebowego w opustoszałym miasteczku trafiają klienci z ciałem zmarłego. Georges i Eddy mają poprowadzić kondukt pogrzebowy odprowadzający nieboszczyka na miejsce wiecznego spoczynku. Gdy kierujący karawanem gubią drogę, zlokalizowanie cmentarza okazuje się niemożliwe, a podróż przeradza się w dramatyczne wyzwanie.
"Wielkie zimno" - Ale kino+, godz. 20:10

Roger to mężczyzna, który wydaje się mieć wszystko. Jest najlepiej opłacanym norweskim headhunterem i mężem właścicielki galerii, z którą mieszka w willi. Mężczyzna żyje ponad stan i żeby utrzymać się na powierzchni, kradnie cenne obrazy. Pewnego dnia żona przedstawia mu Clasa Greve'a - właściciela drogocennych dzieł sztuki. Roger widzi w nim szansę na wielkie pieniądze. Wkrótce wpada w kłopoty.
"Łowcy głów" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 9.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×