Program TV naponiedziałek, 23.09.2019. Co obejrzeć 23 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 23.09.2019? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Uprowadzona II", "M jak miłość", "Boska Florence", "O mnie się nie martw", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", "Blue Jasmine" i "Top Model". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 23 września 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 23.09.2019 r.:

Bryan Mills to emerytowany agent CIA, któremu udało się uwolnić porwaną przez albańskich gangsterów córkę, Kim. Po latach starań ojciec nawiązał z nią bliski kontakt. Zaczął ją szkolić, aby radziła sobie w sytuacjach zagrożenia. Chcąc odbudować więzy rodzinne, wraz z byłą żoną, Lenore, i córką Bryan organizuje wakacje w Stambule. Tam zostają porwani przez ludzi Murada, szukającego zemsty za zabicie syna. Kim udaje się uciec. Ścigana przez bandytów kobieta pomaga uwolnić się ojcu, który bezlitośnie rozprawia się z porywaczami żony.
"Uprowadzona II" - Polsat, godz. 20:15

Artur nadal śledzi Izę - w tajemnicy przed swoją nową "ukochaną", psychiatrą ze szpitala. A gdy Daria odkrywa w końcu prawdę, Skalski wybucha wściekłością. Olek wciąż romansuje z Agnieszką… i jednocześnie umawia się też z Agą. Asia znów spotyka się z Niną – która tym razem ostrzega ją, że Krajewski bywa nie tylko czarujący, ale też bezwzględny. Chodakowska ukrywa poza tym przed Wojtkiem, że ma romans z Leszkiem - aż do chwili, gdy mały przyłapuje sąsiada, gdy ten wymyka się o poranku z jej sypialni. Tymczasem Zosia robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża na Wielkanoc do Polski – razem z Tarnowskim.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Florence Foster Jenkins kochała muzykę. Nie miała niestety żadnych zdolności, ale mimo to pragnęła podbić świat śpiewem. Jako dziedziczka fortuny i narzeczona St. Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora i arystokraty, miała niezbędne środki. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować dążenia koncertem w słynnej Carnegie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę.
"Boska Florence" - TVP1, godz. 21:00

Czołowa polska feministka, Klara Rojek, jest szefową Akademii Feministycznej "Wolna Polka". Szkoła ma problemy finansowe. By je rozwiązać, Klara planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić instruktorkę sztuk walki, Lunę. Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek. Mężczyzna zakochuje się w Lunie od pierwszego wejrzenia. Jednak Lunę i Kostka dzieli bardzo wiele, a Klara nie zamierza zaakceptować ich związku.
"Idealny facet dla mojej dziewczyny" - TVN7, godz. 21:00

Czas na metamorfozy finalistów nowej edycji "Top Model"! Okazuje się też, że Klaudia staje się coraz większym zagrożeniem dla reszty grupy. Widzą w niej mocną konkurencję. Zauważyć to można zwłaszcza na backstage'u kolejnych sesji. Rozskakana fotografia w wykonaniu Klaudii El Dursi zbierze kilka komplementów od Marcina Tyszki. Czy to wystarczy, żeby przejść dalej? Gościem specjalnym odcinka jest Magdalena Frąckowiak.
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 21:50

Jasmine jest żoną przystojnego i ambitnego biznesmena Hala. Mąż wprowadził ją do najwyższych kręgów towarzyskich Nowego Jorku i przyzwyczaił do luksusu. Kiedy Hal zostaje aresztowany pod zarzutem malwersacji, a jego konta zablokowane, jej świat się wali. Jasmine postanawia wyjechać z miasta i udać się do San Francisco, gdzie mieszka jej siostra, Ginger. W poszukiwaniu właściwego mężczyzny udaje się na przyjęcie, na którym poznaje dystyngowanego dyplomatę, Dwighta. By utrzymać jego zainteresowanie, zmyśla alternatywną historię swojego życia.
"Blue Jasmine" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 23.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×