Program "Warsaw Shore" będzie emitowany w innych krajach!

Oszałamiający sukces programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sprawił, że reality show będą mogli oglądać widzowie MTV w Niemczech, Szwajcarii, Holandii i Skandynawii.

Multimedia

Program MTV "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" budzi skrajne emocje, jednak wyniki oglądalności i popularność reality show przekonały producentów, że był to strzał w dziesiątkę. Teraz okazuje się, że sława Ekipy może wyjść poza granice Polski, bo inne kraje są zainteresowane programem o tym, jak imprezuje się na Wisłą. CZYTAJ TAKŻE: PONAJECIE UCZESTNIKA "WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY"? "PLAYBOY" NIE CHCE ROZBIERANYCH SESJI UCZESTNICZEK "WARSAW SHORE" - W historii polskiego MTV nie było jeszcze tak popularnego programu, jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", dlatego stacje MTV z innych krajów pokażą go swoim widzom - tłumczył na łamach "Super Expressu" Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska. - Dotychczas polscy widzowie mieli okazję zajrzeć na angielskie imprezy w "Geordie Shore", czy walijskie w "The Valleys". Czas pokazać, jak imprezują młodzi Polacy - powiedział Dzięgielewski i zapowiedział, że przygody imprezowiczów z Warszawy będą mogli oglądać widzowie z Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonu Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

CZYTAJ TAKŻE: TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BRUNEIKĄ EWELINA Z "WARSAW SHORE" NIE PAMIĘTA, ŻE UPRAWIAŁA SEKS W PIERWSZYM ODCINKU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×