Programy kulinarne w tv i online. TOP10 programów kulinarnych [GALERIA]

Programy kulinarne mogą sprawić, że nawet osoba z dwiema lewymi rękami do gotowania upichci coś pysznego. Charyzmatyczni prowadzący pokazują krok po kroku, jak zrobić dania, które tylko w teorii są skomplikowane i czasochłonne. Które programy kulinarne są najlepsze? Zobaczcie nasze zestawienie!

Multimedia

Lubisz gotować? A może jeszcze nie wiesz, że lubisz? Szukasz łatwych przepisów? A może jesteś już na takim etapie, że szukasz czegoś naprawdę ekstra? Z pomocą przychodzą programy kulinarne, w których znani i lubiani pokazują, jak w prosty i szybki sposób zrobić coś pysznego. Sprawiają, że gotowanie staje się interesujące nawet dla tych, którzy nigdy nie podejrzewali siebie o zdolności w tym obszarze. Dzięki nim można nie tylko nauczyć się przyrządzania jedzenia, ale także zaskoczyć swoich domowników i przyjaciół, zapraszając ich za samodzielnie ugotowany obiad, składający się z co najmniej trzech dań.

Robert Makłowicz o podróżach, jedzeniu i pracy w stacji komercyjnej [WYWIAD]Zobacz więcej

W wielu przypadkach, program kulinarny to nie tylko samo gotowanie przed kamerą. To także opowiadanie o dietach, zdrowej żywności oraz pokazywanie przysmaków z różnych części świata. Coraz częściej bowiem, programy kulinarne są połączeniem gotowania i podróżowania, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jakie smaki królują w innych krajach i na innych kontynentach. Za sukces programów odpowiadają w głównej mierze ich prowadzący - charyzmatyczni i mają wielką kulinarną wyobraźnię.

W naszym zestawieniu najlepszych programów kulinarnych znalazły się zarówno takie produkcje, które można obecnie oglądać w telewizji, jak i te emitowane kilka lat temu, z których wciąż można jednak czerpać inspiracje kulinarne - można je oglądać na platformach VOD i YouTube.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • nierondel (gość)

  Gotowanie na żenującym poziomie we wszystkich programach. Poliżcie okienko swojego okienka telewizora. Dodajcie do gotowania reklamy co 20 min. (no bo tv musi wyjść na swoje, a widz to niepotrzebny gnój) i macie wyśmienitą rozrywkę. Nie lepiej wyrzucić to okienko za okno.

  11.10.2019 20:02
 • emerytka (gość)

  Bardzo lubię programy kulinarne i prowadzących, ale mam jedną radę dla pani Wachowicz, niech skupi się na podawaniu przepisu , a nie na stałym "suszeniu zębów" i dziwnym uśmiechaniu się do kamery.

  07.06.2018 13:08
 • Gordon (gość)

  Madzia robi rewolucje :-D !!!

  25.05.2018 17:11
 • Lol (gość)

  Zgadzam się

  01.05.2018 10:54
 • Fachowiec (gość)

  Najlepiej to im wychodzi przypalanie wody.

  28.04.2018 08:21
 • Gość (gość)

  Czy ci "wybitni fachowcy kulinarni" potrafią zrobić tak prozaiczną czynność jak obranie ziemniaków, czy umycie naczyń po tej pokazówce ?. Śmiem w to wątpić. Takie paniusie nie są stworzone do takich rzeczy. One po prostu robią z siebie pośmiewisko.

  24.04.2018 15:40
 • jaro (gość)

  >> "Gdzie jest magda gessler" << Pewnie w Tworkach :D

  23.04.2018 13:12
 • Rurmistrz (gość)

  Michel Morgan świetnie pokazuje krok po kroku sposób przygotowania i ilości składników, a Makłowicz jest rewelacyjny w opisie atmosfery i serwuje ciekawostki z danego regionu świata. Okrasa natomiast doskonale przypomina przepisy polskiej kuchni regionalnej. Są naprawdę wyśmienici.

  23.04.2018 07:58
 • Lol (gość)

  Gdzie jest magda gessler

  22.04.2018 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×