Programy Mensah, Pągowskiego i Czerny wiosną ponownie w Domo+

Jak żyje Nergal, jak zrobić remont w dwa dni oraz metamorfozy pokojów dla dzieci – o tym opowiedzą Omenaa Mensah, Tomasz Pągowski i Ewa Czerny w marcowych produkcjach własnych Domo+, autorskiego kanału nc+. Na antenę stacji wracają "Domy gwiazd", "Remont w 48 godzin" i "Podzielić M2".

Multimedia

Aż cztery kontynuacje produkcji własnych przygotowało dla widzów Domo+. Od 15 marca, w każdą niedzielę o 17:00 będzie można śledzić Omenę Mensah, która w czwartym sezonie „Domów gwiazd” odwiedzi znanych polskich celebrytów, artystów, sportowców, polityków i ludzi showbiznesu. Prowadząca zobaczy, jak żyją i czym otaczają się osoby znane z pierwszych stron gazet.

  • Z moimi gospodarzami będę rozmawiać o ich inspiracjach przy urządzaniu wnętrz, ich pracy oraz codziennych zwyczajach, czyli nie zabraknie też wątków prywatnych. Mogę zdradzić, że w pierwszych odcinkach odwiedzę m.in. Adama „Nergala” Darskiego oraz boksera Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Już w marcu sami się przekonacie, czy „Nergal” ma w domu czarny ołtarz – mówi Omenaa Mensah, prowadząca „Domy gwiazd 4”

O rzeczach teoretycznie niemożliwych opowie Tomasz Pągowski w drugim sezonie „Remontu w 48 godzin” (od 4 marca, 21:00). Pokaże, że metamorfoza naszego domu, która kojarzy się z wysokimi kosztami, nawałem pracy i stresem, nie zawsze musi taka być. Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków.

CZYTAJ TAKŻE: "DOMY GWIAZD 3" W DOMO+ Z REKORDEM OGLĄDALNOŚCI WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU

  • „Remont w dwa dni to szaleństwo!” – słyszę. Tak, ale w odniesieniu do jednego pomieszczenia jest jak najbardziej realny, a przy okazji jest to niesamowita adrenalina i świetna zabawa! Ograniczony czas i budżet jedynie nas stymulują. Uwalniają spontaniczną kreatywność. Przykładem niech będzie metamorfoza jednego z salonów, w którym stworzyłem niebanalną instalację ścienną z drewnianych… odrzutów! – mówi Tomasz Pągowski, prowadzący „Remont w 48 godzin 2”

Natomiast 21 marca o 11:00 wystartuje drugi sezon „Podzielić M2” Ewy Czerny. To propozycja dla każdego, kto zastanawia się, jak zmieścić łóżeczko, przewijak, szafki na ubranka oraz gdzie stworzyć przytulną strefę dla mamy i nowonarodzonego niemowlęcia. Jest to także program dla rodziców dorastających dzieci, którzy starają się pogodzić potrzeby rodzeństwa.

  • Pamiętne słowa z dzieciństwa „Za karę marsz do swojego pokoju!” to już przeszłość. W aranżowanych przez nas pokojach spędzanie czasu to dla najmłodszych wielka atrakcja. Gdy przybywa nowy członek rodziny lub codzienne siostrzano-braterskie kłótnie nie mają końca, rodzice stają przed nie lada problemem jak podzielić M2, aby mieszkać komfortowo. Pokazujemy, jak w mikroskopijnych przestrzeniach urządzić atrakcyjny „plac zabaw”. Metamorfozy dziecięcych pokojów to wyjątkowe wyzwanie, a my podjęliśmy je po raz kolejny – mówi architekt Ewa Czerny, prowadząca „Podzielić M2 2”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×