programy polsatu

"Twoja twarz brzmi znajomo". Dawno niewidziana Kasia Wilk wraca na salony! Już wkrótce zawalczy z Michałem Milowiczem. Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Jesienią w Polsacie będzie co oglądać! Właśnie wówczas powrócą na antenę dwa znakomite programu stacji - "Nasz nowy dom" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dowbor odmieni domy - oraz całe życie - kolejnym bohaterom swojego programu, a Michał Milowicz zmierzy się wokalnie z dawno niewidzianą Kasią Wilk! Zobacz, jak Kasia Wilk wyglądała kiedyś i dziś!

30.06.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Przeczytaj także:

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Jako Elvis Presley porwał nie tylko Katarzynę Skrzynecką. Jakub Zdrójkowski był niekwestionowanym królem odcinka!

Za nami 4. odcinek 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Najmłodszy uczestników z powodzeniem wcielił się w Elvisa Presleya i został królem tego odcinka. Michał Milowicz zmierzył się z damską rolą i zachwycił absolutnie wszystkich. - Byłeś identyczny z oryginałem - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka.

23.09.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". W tym było tyle emocji! Jako Sława Przybylska dostał owacje na stojąco i wygrał. Janusz Radek był najlepszy w 2. odcinku "TTBZ 17"

Za nami 2. odcinek najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto tym razem okazał się najlepszy? Kasia Wilk wcieliła się w słodką Meghan Trainor, Katarzyna Ucherska sprawdziła się w męskiej roli, a Kuba Zdrójkowski był dziś Rickiem Astleyem. Zwycięzca - jak co tydzień - mógł być tylko jeden. Janusz Radek jako Sława Przybylska był dziś najlepszy! Oto, co wydarzyło się w kolejnym odcinku "TTBZ 17".

09.09.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Znamy wszystkich uczestników najnowszej edycji programu! Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Nie brakuje głośnych nazwisk

Już jesienią na antenie telewizji Polsat widzowie będą mogli oglądać 17. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Twórcy programu skompletowali już pełną listę gwiazd, które pojawią się w słynnym muzycznym show. Jakie gwiazdy tym razem zawalczą o Złotą Twarz? Lista nazwisk jest imponująca.

06.07.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×