Programy rozrywkowe reaktywowane po latach. Który z tych powrotów okazał się sukcesem?

Stacje telewizyjne coraz częściej decydują się na reaktywowanie formatów, które kiedyś odnosiły sukces. Które z nich wróciły po latach z powodzeniem? Sprawdźcie nasz ranking reaktywowanych programów rozrywkowych!

Multimedia

Programy rozrywkowe reaktywowane po latach

Ostatnio coraz częściej zdarza się, że programy rozrywkowe, które oglądaliśmy wiele lat temu, wracają do telewizji. Powodem tego zjawiska może być fakt, iż stacje telewizyjne czasami boją się eksperymentów i wolą postawić na znane i lubiane przez widzów formaty, ale nie zawsze kończy się to sukcesem. W każdej z głównych stacji - Telewizji Polskiej, TVN czy Polsacie - mogliśmy zobaczyć reaktywowane programy rozrywkowe.

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Które programy rozrywkowe wróciły po latach?

Zdarzało się, że niektóre programy rozrywkowe wracały więcej niż jeden raz, np. "Koło fortuny", czy "Milionerzy". Część z nich wracało po bardzo długim okresie czasu, jak "Idol", "Mamy Cię", "Big Brother", a niektóre tylko po kilku latach jak np. "Kocham Cię, Polsko!" czy "Taniec z gwiazdami". Co ciekawe nie wszystkie z nich pozostały w tej samej formule, np. "Agent" zmienił się na "Agent - Gwiazdy".

"Szansa na sukces" jesienią wróci do TVP2! Trawają castingi do nowej edycji! Zobacz więcej

Programy rozrywkowe, które wróciły po latach - klapa czy sukces?

Zdarzają się udane powroty - "Taniec z gwiazdami", "Agent - Gwiazdy", "Milionerzy" czy "Europa da się lubić". Niestety czasem reaktywacja programu okazuje się klapą, jak miało to miejsce w przypadku "Idola" czy "Mamy Cię!"

W naszej galerii możecie znaleźć ranking programów rozrywkowych reaktywowanych po latach! Który z tych powrotów był sukcesem?

Zobacz galerię

Magda Wójcik wspomina program "Big Brother"

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    Moim zdaniem zaledwie tylko kilka takich powrotów miało sens i naprawdę się udało. Przede wszystkim Taniec z gwiazdami. To najpopularniejszy format rozrywkowy na świecie. A u nas przerwa w jego emisji trwała najkrócej spośród wszystkich wymienionych tu programów. I uważam, że fajnie, iż wrócił. Teraz np. SuperPolsat powtarza 9 polsatowską edycję tzg. Zerkam na nią tylko ze względu na parę Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Głównie dla Stefano. :) ♥ I dzięki temu zauważyłam, że w odcinku 6 w wersji dla SuperPolsatu podczas ich występu nie ma już tego chwilowego problemu z przekazem obrazu. Ta wersja z kłopotami jest też na yt, a powinna też i tam zostać zmieniona. Miło było obejrzeć ten piękny występ, piękny taniec współczesny w pełni. :)

    30.07.2019 11:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×