"Project Runway" 13.05.2015, odcinek 11. Półfinał. Odpadła Sylwia

W półfinale "Project Runway" z programem pożegnała się Sylwia Kozubska.

Multimedia

W półfinale "Project Runway" uczestnicy mieli przygotować kreacje do kampanii reklamowej biżuterii. Dodatkową trudnością była sesja w tych strojach wykonana przez Marcina Tyszkę. Zdjęcia fotografa miały uwydatnić wszystkie minusy i plusy projektów.

Podczas pokazu w jury zasiedli goście specjalni: dziennikarka Monika Olejnik oraz naczelna magazynu Elle – Monika Stukonis. Ze swojego pierwszego stroju nie był zadowolony Patryk, który na pokaz zmienił swój projekt. Niestety nie spotkało się to z aprobatą jury.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJECT RUNWAY" 13.05.2015. ODCINEK 11. MONIKA OLEJNIK W PÓŁFINALE [WIDEO+ZDJĘCIA] KAROLINA KURKOVA GOŚCIEM SPECJALNYM FINAŁU "PROJECT RUNWAY"

Kontrowersje wzbudził również projekt Sylwii, która przygotowała strój dla kobiety w ciąży. Najbardziej oburzony tą kreacją był Marcin Tyszka, który zarzucał projektantce, że kompletnie nie zrealizowała tego zadania.

Jury zdecydowało, że zwycięzcą tego odcinka i jednocześnie pierwszym finalistą 2. edycji "Project Runway" został Michał. Kolejne miejsce zajęła Ania. Z "Project Runway" odpadła Sylwia Kozubska! ====

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Biżuteria Apart świetnie ubrała te kreacje.Projekt Ani był najlepszy :)

    15.05.2015 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×