"Project Runway" 20.05.2015, FINAŁ cz. 1. Co się wydarzyło?

Sprawdź, co się wydarzyło w pierwszym finałowym odcinku "Project Runway".

Multimedia

W pierwszym finałowym odcinku "Project Runway" na uczestników czekało kolejne wyzwanie. Katarzyna Sokołowska pomogła projektantom wybrać po dziewięć modelek do pokazu. Następnie okazało się, że finaliści będą musieli przygotować jeszcze jeden strój dla wymagających modeli: Mateusza Magi znanego z ostatniej edycji "Top Model", wokalisty Madoxa oraz wokalisty Mateusza Szpaka.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJECT RUNWAY" 20.05.2015. FINAŁ CZ. 1. MAGA, MADOX I SZPAK MODELAMI [WIDEO+ZDJĘCIA] PÓŁFINAŁ "PROJECT RUNWAY". ZOBACZ KREACJE Z 11. ODCINKA [GALERIA]

Katarzyna Sokołowska wspierała uczestników podczas przymiarek. Okazało się w kolekcjach projektantów było wiele niespójności, które trzeba było jak najszybciej naprawić.

Współpraca z modelami również nie należała do najłatwiejszych. Projektanci nie byli pewni, na co mogą sobie pozwolić w przygotowywanych kreacjach, modele zaś mieli swoje wymagania.

W drugim finałowym odcinku "Project Runway" zobaczymy pokaz uczestników, a przede wszystkim poznamy zwycięzcę 2. edycji programu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×