"Projek Lady 3" odcinek 12. Wygrała Magdalena Lubacz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na wielki finał trzeciego sezonu "Projekt Lady"! Trzy finalistki przebyły długą i trudną drogę, by znaleźć się w tym miejscu. Ich przemiana, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna, robi ogromne wrażenie. Każda z nich przyswoiła i wprowadziła w życie ogromną wiedzę, ale tylko jedna zdobędzie tytuł pierwszej damy "Projektu Lady". Która?

Multimedia

"Projekt Lady 3" - sprawdź program tv

Agnieszka Koszelak, Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz dotarły do finału 3. edycji programu "Projekt Lady". Zanim rozpoczęła się finałowa uroczystość w Pałacu w Rozalinie, finalistki musiały się do niej odpowiednio przygotować. Mentorka Tatiana wręczyła uczestniczkom prezenty, które uświadomiły im, jak wiele postępów poczyniły oraz ile osiągnęły podczas pobytu w szkole dla dam. Nie obeszło się także bez refleksji, które zdecydowanie pomogły uczestniczkom przygotować się do przemówień podczas uroczystego finału. Uczestniczki opowiedziały w nich o swoich zmianach, doświadczeniach, emocjach i miejscu, w którym się teraz znajdują.

Poznaj uczestniczki! Ile mają lat i skąd pochodzą? "To prawdziwe perełki" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niczym na balu debiutantek, finalistki miały zatańczyć walca wiedeńskiego. Przygotował je do tego sam mistrz - Agustin Egurrola. Choreograf znany z zamiłowania do perfekcji nie miał dla nich taryfy ulgowej.

Na tę wyjątkową, elegancką i wzniosłą chwilę, uczestniczki otrzymały kreacje od czołowych polskich projektantów: cenionego duetu Paprocki i Brzozowski, Roberta Czerwika oraz Lidii Kality. Po przyjęciu kreacje trafiły na aukcję charytatywną, z której dochód przekazany zostanie na Fundację TVN Nie jesteś sam. Z tej okazji, gościem honorowym wielkiej uroczystości była prezes tejże fundacji - Katarzyna Kolenda-Zaleska. Jej suknię również będzie można licytować na tej aukcji.

W czasie przygotowań dziewczęta musiały pamiętać, że piękny wygląd, gracja i znajomość savoir-vivre'u nie uczynią z nich dam. Bycie damą to coś więcej. To bycie dobrym człowiekiem, pomaganie innym i otwarte serce. Wrażliwość na krzywdę innych, empatia i gotowość do wsparcia potrzebujących – podczas wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka dziewczęta przystąpiły do najważniejszego i najtrudniejszego z dotychczasowych egzaminów.

Robert Kudelski oko w oko z uczestniczkami! Co o nich sądzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na gali finałowej nie brakowało emocji. Po wzruszających przemowach każdej z finalistek przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Zwyciężczyni otrzymała tytuł Pierwszej Damy oraz 3-miesięcze stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie, w Wielkiej Brytanii.

3. edycję programu "Projekt Lady" wygrała Magdalena Lubacz!

Zobacz galerię

https://www.facebook.com/telemagazynpl/

Komentarze

Skomentuj
  • Irena (gość)

    Pierwszy raz oglądałam ten program i pomimo,że nie pasjonuję się w tego typu rozrywkach,muszę przyznać,że ten mnie "wciągnął".Dlatego,że to było ogromną radością obserwować jak dziewczyny zmieniały się na korzyść pod wieloma względami.Niestety nie mogłam obejrzeć finałowego odcinka.Dopiero przeczytałam jaki był wynik i obejrzałam zdjęcia.I strasznie się rozczarowałam.To co nazywa się kreacjami,to jakieś chińskie kiecki z chińskiego centrum mody.Zarówno te,które zaprezentowały dziewczęta ,jak i prowadzące.Żadnej z nich sukienka nie dodała blasku,wyglądają jak kopciuszki:(.Szkoda,aż przykro patrzeć.

    07.08.2018 23:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×