"Projek Lady 3" odcinek 8. Dziewczęta poszły do pracy! Kto odpadł z programu? [ZDJĘCIA]

Małgorzata Leitner zaprosiła część uczestniczek do swojej agencji modelek. Pozostałe dziewczyny miały okazję sprawdzić się w innych miejscach pracy. Kto zawiódł oczekiwania mentorek?

Multimedia

"Projekt Lady" wchodzi w finalną fazę! Tym razem przyszłe damy odwiedziły Warszawę, gdzie spotkały się z head hunterami. Jak ciągle jeszcze dość nieokrzesane dziewczyny poradziły sobie z tym stresującym zadaniem?

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła wizerunek. Już nie przypomina damy! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Nie chcę tego przeżyć jeszcze raz! Masakra! - powiedziała jedna z dziewcząt. Propozycję pracy otrzymała większość uczestniczek, które trafiły do galerii sztuki, agencji modelek i biura projektowegp. Z kolei Agnieszka i Klaudia, którym rozmowa poszła najgorzej, dostały zadanie specjalne - miały przez jeden dzień udzielać się jako wolontariuszki w schronisku dla zwierząt.

Rano uczestniczki miały problem z dotarciem do miejsc pracy. Kłopotów przysporzyły im też ekspres do kawy i inne skomplikowane narzędzia. Dziewczyny przekonały się, że warto znać języki obce, słuchać wszystkich poleceń i nie gubić ważnych dokumentów.

Tydzień bez przeklinania i obcowanie ze sztuką. Które dziewczyny przegrały z kulturą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Większość pracodawców była bardzo zadowolona z dziewczyn. *Okazało się, że są megachętne do pracy (...). I pomyślałam nawet, że jedną z nich mogłabym zatrudnić - powiedziała Małgorzata Leitner o młodych damach! Sandra otrzymała nawet propozycję stażu w galerii sztuki! Niestety, czas spędzony razem z Patrycją dał się jej we znaki...

Po powrocie do swojego apartamentu dziewczęta dostały zaproszenie na spotkanie z kawalerem z 5. odcinka. Mimo poprzednich doświadczeń młodzi dżentelmeni zaproponowali im rozmowę przy kieliszku czegoś mocniejszego. Na szczęście obyło się bez ekscesów!

Z programu "Projekt Lady" odpadła Patrycja Hutna!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×