"Projek Lady". Laura Wawrzynowicz z 4. edycji programu TVN zaginęła! Trwają poszukiwania 20-latki

Niepokojące informacje z Warszawy. Laura Wawrzynowicz, która była uczestniczką 4. edycji programu "Projekt Lady" w TVN zaginęła. Trwają poszukiwania 20-latki, rodzina prosi o zgłaszanie najmniejszego szczegóły, który mógłby pomóc ją odnaleźć.

Multimedia

Laura Wawrzynowicz z "Projektu Lady 4" zaginęła

Laura Wawrzynowicz to jedna z uczestniczek 4. edycji programu "Projekt Lady". Okazuje się, że dziewczyna zaginęła. Ostatni raz była widziana 26 czerwca 2020 roku w Warszawie. Od tamtego czasu nie pojawiła się w domu, a jej telefon milczy. W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym każdy, kto widział dziewczynę, jest proszony o kontakt.

Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Wg ustaleń rodziny, 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na warszawskim Targówku.

Kiedy Laura pojawiła się w programie TVN, została opisana w ten sposób:

Laura to świadoma swojej urody uwodzicielka. Na niewygodne pytania odpowiada rozbrajającym uśmiechem. A jej codzienność składa się głównie z przyjemności. Mama – zapracowana dyrektorka i tata muzyk dawali Laurze sporo luzu. Rozpieszczona dziewczyna, która beztrosko płynie przez życie. Miała trochę problemów wychowawczych i z nauką. Po skończeniu liceum postawiła na swój największy atut - nieprzeciętną urodę i postanowiła podbić Instagram. Kręcą ją alkohol, faceci i szybkie samochody. Największym wrogiem Laury, jest ona sama. Czuje się wyjątkowa i lepsza od innych dziewczyn. Ma 2 - 3 najbliższe koleżanki. Raczej nie jest osobą, która przewodzi grupie.

Miejmy nadzieję, że 20-latka odnajdzie się cała i zdrowa.

Agata Szostek eksperymentuje z wyglądem! Zobacz, jak zmieniła się po programie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×