"Projek Lady". Roksana Gac i jej życie po programie. Jak zmieniła się zwyciężczyni 2. edycji?

Roksana Gac wygrała 2. edycję "Projektu Lady". Jak wygląda jej życie po programie? Co zmieniło się u Roksany od czasu zakończenia reality show TVN?

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Roksana Gac przyszła do "Projektu Lady" jako spontaniczna 22-latka. Przyznawała, że choć lubi stawiać na swoim, to jednak brak jej wytrwałości. Chciała nauczyć się doprowadzać rozpoczęte rzeczy do końca. Także okazywanie uczuć nie było jej mocną stroną.

Zwyciężczynie poprzednich edycji oceniają nową serię: To nie jest powtórka z rozrywki!Zobacz więcej

Zwyciężczyni 2. edycji "Projektu Lady" ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problem z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Nigdy nie była dobrą siostrą. Bała się jednak, że Noemi może pójść w jej ślady, dlatego, aby być dla niej dobrym wzorem, postanowiła zmienić swoje życie.

Okazuje się, że udział w programie był dla Roksany jak dar z niebios. Wygrała i postanowiła rozwinąć skrzydła. - Rzuciłam swój dawny styl życia. Nie imprezuję, nie palę papierosów, nie piję alkoholu - nawet okazyjnie - zaznacza Roksana, która niedawno postanowiła wrócić do Polski na stałe. Jej pasją jest fotografia, a dzieli ją... właśnie z siostrą! Dziewczyny bardzo zbliżyły się do siebie i chętnie spędzają ze sobą czas.

Wstrząsające zdjęcia byłej uczestniczki prosto ze stołu operacjnego! Jak się zmieniła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×