"Projekt Błękitna Księga" odcinek 10. UFO nad Waszyngtonem! Co wydarzy się w finale 1. sezonu serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 10. i jednocześnie ostatni odcinek 1. sezonu serialu "Projekt Błękitna Księga". UFO nad Waszyngtonem! Co wydarzy się w finale 1. sezonu serialu? Sprawdźcie, co się jeszcze wydarzy!

Multimedia

"Projekt Błękitna Księga" odcinek 10 - emisja w czwartek, 3 grudnia, o godzinie 22:30 na antenie Epic Drama

Dr J. Allen Hynek, znakomity astrofizyk, zostaje zwerbowany do ściśle tajnego programu prowadzonego przez kapitana Michaela Quinna. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, w czym naprawdę bierze udział.

Hynek i Quinn wzięci na zakładników! Dlaczego?Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Projekt Błękitna Księga" nad Waszyngtonem pojawia się wiele obiektów UFO. Aby zapobiec panice, dowództwo zleca Hynkowi i Quinn zbadanie zjawiska i ocenę potencjalnego zagrożenia.

Za zamkniętymi drzwiami Valentine i Harding rozważają, by podać do publicznej wiadomości, że pędzące światła to planowany atak Rosjan.

Inspiracją do stworzenia serialu był program wojskowy "Projekt Błękitna Księga", który powstał w 1952 roku, poświęcony badaniom niezidentyfikowanych obiektów latających. Akcja rozgrywa się w okresie zimnej wojny. Astrofizyk dr J. Allen Hynek zostaje zwerbowany do tajnego programu, badającego UFO. Naukowiec, podchodzący do projektu z pewną dawką sceptycyzmu, powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, w czym bierze udział. Orientuje się, że projekt naraża na niebezpieczeństwo jego samego i jego bliskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×