"Projekt Błękitna Księga" odcinek 4. Hynek i Quinn wpadają na trop tajnego programu, nad którym pracują nazistowscy naukowcy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami premiera 4. odcinka serialu "Projekt Błękitna Księga". Będzie się działo! Hynek i Quinn wpadają na trop tajnego programu, nad którym pracują nazistowscy naukowcy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Projektu Błękitna Księga".

Multimedia

"Projekt Błękitna Księga" odcinek 4 - premiera w czwartek, 6 sierpnia, o godzinie 23:30 na antenie Epic Drama

Emocje w serialu "Projekt Błękitna Księga" są coraz mocniejsze! W poprzednim epizodzie produkcji mieszkańcy Lubbock w Teksasie zobaczyli na nocnym niebie tajemniczy pojazd w kształcie litery V. Hynek ( Aidan Gillen) i Quinn (Michael Malarkey) wyruszyli, aby zbadać tę sprawę.

Paul przesłuchiwany przez policję. Uda mu się zminimalizować szkody?Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Projekt Błękitna Księga" dziwne spotkanie pasażerskiego samolotu z UFO naprowadza Hynka i Quinna na trop tajnego programu, nad którym pracują między innymi dawni nazistowscy naukowcy — chodzi o Operację Paperclip.

Inspiracją do stworzenia serialu był program wojskowy "Projekt Błękitna Księga", który powstał w 1952 roku, poświęcony badaniom niezidentyfikowanych obiektów latających. Akcja rozgrywa się w okresie zimnej wojny. Astrofizyk dr J. Allen Hynek zostaje zwerbowany do tajnego programu, badającego UFO. Naukowiec, podchodzący do projektu z pewną dawką sceptycyzmu, powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, w czym bierze udział. Orientuje się, że projekt naraża na niebezpieczeństwo jego samego i jego bliskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×