"Projekt Błękitna Księga" odcinek 8. UFO atakuje amerykańskich żołnierzy! Co zrobią Hynek i Quinn? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami premiera 8. odcinka serialu "Projekt Błękitna Księga". Emocji nie zabraknie, bowiem UFO atakuje amerykańskich żołnierzy! Co zrobią Hynek i Quinn? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "Projektu Błękitna Księga"!

Multimedia

"Projekt Błękitna Księga" odcinek 8 - premiera w środę, 12 sierpnia, o godzinie 23:40 na antenie Epic Drama

Emocje w serialu "Projekt Błękitna Księga" nie opadają! W poprzednim epizodzie produkcji drużynowy skautów zniknął po tym, jak wraz z drużyną był świadkiem pojawienia się w lesie dziwnego pojazdu. Hynek badał tę sprawę, podczas gdy Quinn wykonywał specjalne zadanie dla generała Hardinga.

Hynek i Quinn wpadają na trop tajnego programu, nad którym pracują nazistowscy naukowcy!Zobacz więcej

W 8. odcinku serialu "Projekt Błękitna Księga" pojawia się nagranie ukazujące atak UFO na amerykańskich żołnierzy. Hynek i Quinn badają tę sprawę. Okazuje się, że żołnierze odczuwają fizyczne i psychologiczne skutki wojny.

Inspiracją do stworzenia serialu był program wojskowy "Projekt Błękitna Księga", który powstał w 1952 roku, poświęcony badaniom niezidentyfikowanych obiektów latających. Akcja rozgrywa się w okresie zimnej wojny. Astrofizyk dr J. Allen Hynek zostaje zwerbowany do tajnego programu, badającego UFO. Naukowiec, podchodzący do projektu z pewną dawką sceptycyzmu, powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, w czym bierze udział. Orientuje się, że projekt naraża na niebezpieczeństwo jego samego i jego bliskich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×