"Projekt Lady 3" metamorfozy. Uczestniczki show TVN nie do poznania! Zobaczcie, jak teraz wyglądają! Dobra zmiana? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. odcinek trzeciej edycji programu "Projekt Lady". W końcu przyszedł czas na metamorfozy i wszystkie uczestniczki diametralnie zmieniły swój wygląd! Jak teraz się prezentują? Zobaczcie galerię zdjęć uczestniczek "Projektu Lady" po metamorfozie i przed! Podobają Wam się?

Multimedia

"Projekt Lady 3" od 21 maja 2018 r. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Projekt Lady" to show telewizji TVN, w którym "niegrzeczne" i zbuntowane dziewczyny pod okiem mentorek muszą zmierzyć się same ze sobą. W głównej mierze chodzi o wewnętrzną i mentalną przemianę, ale równie ważny jest wygląd fizyczny. Dlatego też w 3. odcinku programu doszło do ogromnych metamorfoz dziewczyn! Pod okiem uznanych stylistów zmieniły się nie do poznania!

Kto odpadł z programu? Jak zmieniły się dziewczyny? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Trzeba szczerze przyznać, że nowe wizerunki dziewczyn naprawdę robią wrażenie. Same uczestniczki również nie kryły wzruszenia, gdy po raz pierwszy zobaczyły w lustrze swoje nowe ja. Jak oceniacie metamorfozy? Podobają Wam się? Dobra zmiana?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×