"Projekt Lady 3" odcinek 10. Wyjazd do Paryża i kolacja z arystokratami. Anna Lewandowska odpadła z programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 10. odcinek trzeciej edycji programu "Projekt Lady". Działo się! Tym razem dziewczyny pojechały do... Francji! Sprawdźcie, co się działo i kto musiał opuścić program!

Multimedia

"Projekt Lady 3" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zaczęło się od... szybkiej nauki języka francuskiego. Niektóre z dziewczyn po raz pierwszy leciały samolotem! Akademia Międzynarodowej Dyplomacji to kolejne wyzwanie dla uczestniczek - będą musiały nauczyć się podstaw dyplomacji i protokołu dyplomatycznego.

Dziewczyny po raz pierwszy miały też styczność z kuchnią francuską i dla niektórych było to wyzwanie. Ale przed uczestniczkami była jeszcze pierwsza noc w Paryżu! W ruch poszło wino i toasty za udział w programie. Kolejnym wyzwaniem był kolejny dzień - kolacja z arystokratami, jednak najpierw trzeba było się ubrać w przygotowane wcześniej sukienki. Niektóre miały problem, aby zmieścić się w sukienki...

Zbite jajka i prowokacje mentorek. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czas rozpocząć kolację! Bez mentorek dziewczyny musiały poradzić sobie same! I jak posadzić gości? Łatwo się tutaj skompromitować.Szczególnie, że niektóre z nich nie znają nawet angielskiego, jak np, Sandra. Na szczęście wszyscy goście uznali kolację za udaną.

Wieczorem dziewczyny ruszyły w miasto razem z polskimi studentami z Sorbony. Dla uczestniczek, szczególnie tych bez matury, mogło to być bardzo inspirujące spotkanie.

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY" ODPADŁA ANNA LEWANDOWSKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×