"Projekt Lady 3" odcinek 2. Obiadowy survival pod okiem Ireny Kamińskiej-Radomskiej. "Ja mam pokłady cierpliwości, ale one mają granicę!" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 2. odcinek 3. sezonu "Projekt Lady". Kandydatki na damy wezmą udział w lekcji stylu, ale czeka ich również prawdziwy obiadowy survival pod okiem Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Która z dziewczyn poradzi sobie najlepiej, a kto będzie musiał oddać perły?

Multimedia

"Projekt Lady 3" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 2. odcinku "Projekt lady" uczestniczki czeka m.in. „lekcja stylu”. Nie wszystkie będą jednak zadowolone z efektów metamorfoz. Kto postanowi ostentacyjnie opuścić zajęcia? I czyja stylizacja wzbudzi największy podziw dziewcząt?

W Premierowym odcinku "Projekt Lady" mentorka Irena Kamińska-Radomska wkroczy do akcji i zafunduje kandydatkom na damy survival obiadowy. Ponieważ ich zachowanie przy stole pozostawia wiele do życzenia, pora na trudną i cenną lekcję. Chyba nigdy żadna z nich nie przeżyła tak stresujących chwil podczas obiadu. Irena wymyśli zadanie z początku wręcz niewykonalne z punktu widzenia uczestniczek. Talerze pod pachami, talerz między nogami i… kot za plecami. Ile talerzy potłucze się w drobny mak?

Ja mam pokłady cierpliwości, ale one mają granicę! - oznajmi mentorka Irena

Poznaj uczestniczki! Ile mają lat i skąd pochodzą? "To prawdziwe perełki" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zajęcia poprowadzi również Tatiana Mindewicz-Puacz, która przyjrzy się bliżej pewności siebie uczestniczek. Sprawdzi co kryje się za głośnym, wulgarnym i często nieakceptowanym społecznie zachowaniem. Jak się okaże, wcale nie wynika ono z wysokiego poczucia własnej wartości… Co najgorszego usłyszały uczestniczki na swój temat od bliskich? Dlaczego rodzina nie wierzy w nie? Dowiemy się w 2. odcinku 3. sezonu "Projekt Lady"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×