"Projekt Lady 3" odcinek 9. Zbite jajka i prowokacje mentorek. Natalia Bugajska i Wiktoria Lewińska odpadły z programu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 9. odcinek trzeciej edycji programu "Projekt Lady"! To już finałowa faza, więc rywalizacja się zaostrza! Teraz dziewczyny są sprawdzane na każdym kroku, więc każdy błąd może skutkować ukaraniem! Zobaczcie, co się wydarzyło i kto odpadł z programu "Projekt Lady"!

Multimedia

Zaczęło się od wizyty niespodziewanego gościa; uczestniczki odwiedził hrabia Mikołaj Rey. Pierwszy test to... brudny ząb mentorki Ireny. Dziewczyny wiedziały, aby nie zwracać głośno jej uwagi. Drugi test to... test jajka. Jest tylko jedno i nie można go zgubić ani zbić. Sztuka to szczególnie trudna, gdy jednocześnie trzeba pracować w ogrodzie!

Dziewczęta poszły do pracy! Kto odpadł z programu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiktoria jako pierwsza nie miała szczęścia; podczas pracy pękło jej jako! To zirytowało dziewczynę, która stała się nieznośna i kapryśna wobec reszty uczestniczek. W kolejnym zadaniu dziewczyny musiały zespołowo - ze związanymi rękoma - zająć się czyszczeniem kieliszków, szklanek oraz sztućców. Sandra i Klaudia miały "wypadek" i zbiły kieliszki - wówczas nie wiedziały, że to było zaplanowane i mentorki chciały sprawdzić, jak dziewczyny poradzą sobie z przyznaniem się do winy. Test zdany celująco.

Kolejnym specjalnym gościem była Patrycja Wieja, zwyciężczyni jednej z poprzednich edycji "Projektu Lady". Patrycja podała im... niesmaczne babeczki, aby sprawdzić, czy przy stole wyrażą swoje niezadowolenie smakiem. Ale najgorsze było przed dziewczynami... czyli czas na obiad sam na sam z mentorką Ireną! Wybranie odpowiedniego widelce i łyżki to nie lada wyzwanie! A jeszcze przecież można zapomnieć swojego jajka... albo je zbić!

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła wizerunek. Już nie przypomina damy! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Test z przedstawiania sobie osób to kolejne wyzwanie. Łatwo tutaj złamać zasadę precedencji. Wiktoria nie podołała zadaniu, poddała się. Ostatnim etapem egzaminu było: chodzenie po schodach, zajmowanie miejsca na krześle i przejście przez wybieg. Wszystko trzeba wykonać z gracją.

Natalia i Wiktoria, które poddały się podczas testu z precedencji, musiały zwrócić swoje perły. Dziewczyny opuściły program.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×