"Projekt Lady 3". Poznaj uczestniczki! Ile mają lat i skąd pochodzą? "To prawdziwe perełki" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas poznać 13 nowych uczestniczek programu "Projekt Lady"! W 3. edycji pojawiają się wyjątkowe osobowości, które już od 21 maja zawładną ekranami naszych telewizorów. Poznajcie je wszystkie!

Multimedia

"Projekt Lady 3" od 21 maja 2018 r. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Tym razem uczestniczki programu "Projekt lady" przyjechały do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie. To tu po raz pierwszy spotkały się z prowadzącą Małgorzatą Rozenek-Majdan i mentorkami: Tatianą Mindewicz-Puacz oraz Ireną Kamińską-Radomską.

Uczestniczki programu na pierwszych zdjęciach! Sprawdź, kto powalczy o wygraną! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Uczestniczki 3. edycji są niezwykle ciekawe - wskazuje Irena Kamińska-Radomska. - Pierwsze wrażenie - jak zawsze - straszne, wręcz przerażające... Myślałam, że chociaż wejście będzie inne, ale nie - nic podobnego. Było szokująco źle - dodaje mentorka.

W każdej edycji dziewczęta, które przychodzą do "Projektu Lady" odbywają warsztaty z mentorkami. Tak było i tym razem. - Najwięcej uwagi starałam się poświęcić zdrowemu poczuciu własnej wartości. Żeby dziewczyny odróżniły zarozumialstwo od czegoś takiego, co powinno wynikać z naszego wnętrza - zdradza Tatiana Mindewicz-Puacz. Przypomnijmy, że po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.

Uczestniczki w mundurkach! Małgorzata Rozenek-Majdan: To takie wesołe wariatki [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Arabelka (gość)

    Agnieszka Koszelak pochodzi przecież z Malborka.

    25.08.2018 03:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×