"Projekt Lady 4". Internauci niezadowoleni z werdyktu mentorek. To Agata powinna wygrać?

Za nami finał 4. edycji "Projektu Lady". Mentorki zdecydowały, że do grona zwyciężczyń dołączyła Liubov Miruk. Ta decyzja nie przypadła jednak do gustu części internautów. Kto według nich powinien wygrać?

Multimedia

"Projekt Lady 4" - kto powinien wygrać?

W finale 4. edycji "Projektu Lady" były trzy dziewczęta: Liubov Miruk, Agata Mielcer oraz Dominika Wiącek. Wszystkie trzy zrobiły milowy krok ku temu, aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Wygrać mogła jednak tylko jedna z nich. Mentorki - Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska - oraz grono ekspertów, którzy gościli w tej edycji programu zdecydowali, że zwyciężczynią 4. edycji została Liubov.

Wszystkie poprzednie zwyciężczynie znowu w programie! Kto wygrał 4. edycję - Liubov, Dominika czy Agata?Zobacz więcej

Ta decyzja spotkała się jednak ze sprzeciwem części widzów. Pojawiają się komentarze, w których zarzuca się mentorkom niesprawiedliwość. Fani programu mieli bowiem zupełnie inną faworytkę.

Agata - to byłby właściwy werdykt

Agata powinna wygrać nie podoba mi się ten werdykt

Jestem zawiedziona. Rozczarowałam się decyzją mentorów.

Szok. Powinna wygrać absolutnie Agata

Na szczęście są także głosy podkreślające, że każda z trzech finalistek powinna czuć się wygraną. Nie ulega bowiem wątpliwości, że ich nastawienie do życia zmieniło się o 180 stopni. Miejmy nadzieję, że nie zaprzepaszczą tego! Trzymamy kciuki!

Małgorzata Rozenek-Majdan chce zarazić młode dziewczyny pewnością siebie!Zobacz więcej

Liubov Miruk - kim jest?

Liubov ma 23 lata. To ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i jak dotąd tańczyła w klubach oraz z zespołem Disco Polo. Liubov poszła do programu, bo chciała wydostać się z matni, w której się znalazła. Praca tancerki w dyskotece nie jest spełnieniem jej marzeń. Nie pozostaje też bez wpływu na jej związki i akceptację samej siebie. Wielokrotnie słyszała, że wygląda tanio, wulgarnie. Przez jej pracę, wygląd i zachowanie rozpadały się jej związki. Jej matka ciężko pracowała, by zapewnić córkom byt. Ojciec alkoholik ma gromadę nieślubnych dzieci. Cała jej rodzina mieszka na Ukrainie i Liubov jak może, stara się wspierać ich finansowo.

Agata Mielcerz - kim jest?

Ta 19-latka przed programem była agresywną chłopczycą. Mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwowała. Bardzo zależało jej na akceptacji grupy, dlatego często wpadała w tarapaty. Dużo imprezowała, miała problem ze swoją kobiecością. Zachowywała i ubierała się jak chłopak. Była wulgarna, zamknięta w sobie, agresywna. Jej największą pasją i miłością jest piłka nożna – jednak przez krnąbrność i notoryczne bójki została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Z braku innych możliwości uczy się w technikum fryzjerskim. Najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Ma bardzo trudne relacje z mamą, którą z jednej strony podziwia, a z drugiej, kłóci się z nią bezustannie. Rodzeństwo, a zwłaszcza najmłodszy brat jest dla Agaty całym jej światem.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Powinna wygrac Agata😑

    06.08.2019 14:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×