"Projekt Lady 4" odcinek 10. Dziewczyny poleciały na Maltę! Klaudia Zielińska odpadła z programu!

Za nami 10. odcinek programu "Projekt Lady 4". Tym razem dziewczyny wybrały się... na Maltę! To była dla nich kolejna lekcja życia oraz przedstawienie perspektyw na przyszłość. Zobaczcie, co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Projekt Lady 4". Kto odpadł z programu?

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 10. odcinku programu "Projekt Lady 4" na uczestniczki czekała niespodzianka w postaci walizek i biletów lotniczych. Celem podróży była Malta, chociaż początkowo niektóre z dziewczyn w ogóle nie wiedziały, gdzie Malta leży... Czy to Skandynawia? - pytały.

Mentorki przygotowały wiele atrakcji oraz mnóstwo podchwytliwych zadań, dzięki którym sprawdziły czy podopieczne przyswoiły dotychczasowe lekcje. Dla niektórych dziewczyn była to pierwsza podróż samolotem. Następne wyzwanie przyszłość dość szybko, czyli konieczność porozumiewania w języku obcym.

Nowe odcinki od września w Jedynce! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Pierwszego dnia uczennice szkoły dla dam odbyły spotkanie ze stylistką, która pomogła im wybrać kreacje na wieczorne wyjście. Dziewczyny spędziły czas z mieszkającymi na Malcie Polakami, którzy opowiedzieli im o swoich życiu oraz karierze. Przeprowadzone rozmowy miały skłonić dziewczyny do przemyśleń, a także wywołały dyskusję dotyczącą przyszłości. Reakcje były różne - obok pełnych lęków ocen własnej sytuacji życiowej pojawiły się euforyczne plany.

Później dziewczyny odbyły wycieczki krajoznawcze po Malcie, będące wstępem do nietypowego zadania. Polega ono na wcieleniu się w przewodniczkę... Pomimo pewnych błędów, mentorki mogły być naprawdę dumne z dziewczyn, bo poradziły sobie celująco!

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" ODPADŁA KLAUDIA ZIELIŃSKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×