"Projekt Lady 4" odcinek 11. Wielki sprawdzian dla dziewczyn! Które z nich awansowały do finału programu?

Za nami 11. odcinek programu "Projekt Lady 4"! Dziewczyny wciąż są na Malcie, więc działo się! Emocji nie zabrakło! Sprawdźcie, co się wydarzyło i która uczestniczka musiała pożegnać się z programem "Projekt Lady 4"!

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 11. odcinku programu "Projekt Lady 4" uczestniczki pozostały na Malcie. Czekało je spotkanie z przedstawicielami jednej z najbardziej znaczących europejskich rodzin arystokratycznych - baronostwem Caroline i Clementem de Piro D'Amico Inguanez. Para zaprosiła dziewczyny na rejs do Valletty i opowiedzieli dziewczynom o życiu na Malcie. Tam zamieszkały w pałacu Casa Rocca Piccola, liczącym sobie czterysta lat, zbudowanym dla Rycerza Zakonu Maltańskiego. Rezydencja od dwustu lat jest własnością rodziny de Piro.

Dziewczyny poleciały na Maltę! Która dziewczyna odpadła z programu?Zobacz więcej

Wieczorem uczennice otrzymały zaproszenie na wielką galę muzyczną Malta Arts Awards, na której gości wiele ważnych osobistości. Wśród nich znalazł się nawet prezydent Malty! Co więcej, dziewczyny miały okazję udzielić wywiadu na żywo dla maltańskiej telewizji! Podczas uroczystości wystąpił m.in. osiemnastoletni Polak, Marcin Patrzałek, uczestnik amerykańskiej edycji "Mam Talent".

Sylwia jest w ciąży? Lucyna Malec jako... mama Krzysztofa! Namiesza w życiu bohaterów? Dawni bohaterowie wracają do serialu!Zobacz więcej

Następnego dnia półfinalistki zjadły tradycyjne maltańskie śniadanie i wybrały się na wycieczkę po Casa Rocca Piccola, po czym spróbowały swoich sił w tradycyjnym sporcie wodnym. Na koniec dziewczyny czekała uroczysta kolacja, która była wielkim sprawdzianem - przede wszystkim znajomości języka angielskiego. Agata walczyła jak tylko mogła, aby chociaż trochę mówić po angielsku i udało jej się porozumieć!

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" ODPADŁA IWONA SOBIERAJ. DO FINAŁU AWANSOWAŁY AGATA, DOMINIKA I LIUBOV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×