"Projekt Lady 4" odcinek 6. Łzy, wzruszenia i przeprosiny! Kto odpadł z programu?

Za nami 6. odcinek programu "Projekt Lady 4"! To był jeden z najmocniejszych epizodów w sezonie! Emocji nie brakowało! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku "Projekt Lady 4" i zobaczcie, kto odpadł z show!

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Uczestniczki programu "Projekt Lady 4" czekały wzruszające spotkanie z bliskimi. Informacja o ich przybyciu do Pałacu w Rozalinie wywoła ogromne emocje. Po pierwsze radość, że po tak długiej rozłące mogą wreszcie zobaczyć ważne dla siebie osoby. Po drugie strach, że rodziny się nie zjawią. Zadaniem dziewczyn jest przygotowanie wszystkiego na przyjęcie gości - począwszy od sprzątania, poprzez zmianę wystroju i zakupy, kończąc na samodzielnym ułożeniu menu, a następnie przyrządzeniu tych wykwintnych potraw.

Nietypowy dubbing, trudnie historie, nauka makijażu i turniej salsy! Która dziewczyna wyjechała z Rozalina?Zobacz więcej

Dla niektórych z nich to było pierwsze takie kulinarne wyzwanie w życiu. Uczennic nie ominęły zajęcia Tatiany Mindewicz-Puacz. Mentorka zajęła się skrywanymi przez podopieczne lękami, żalami oraz smutkami. Wspólnie rozprawiły się ze wszystkimi negatywnymi emocjami, które je blokują, a także nie pozwalały być szczęśliwymi. Kandydatki na damy zapiszą wszystko to, czego dotąd nie miały okazji powiedzieć!

To był jeden z najmocniejszych punktów odcinka! Jedna z uczestniczek przyznała, że wmawiała wszystkim, że jej ojciec zmarł, aby tylko wyjechać do Anglii. Wiele sekretów wyszło na jaw. Nie obyło się bez łez i wzruszeń, a także przeprosin. Nic więc dziwnego, że po tak emocjonującym odcinku żadna z przyszłych dam nie odpadła z programu!

W 6. ODCINKU PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" NIKT NIE ODPADŁ Z PROGRAMU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×