"Projekt Lady 4" odcinek 8. Uczestniczki opuściły pałac i zaczęły pracę w Warszawie. Kto odpadł z programu?

W 8. odcinku "Projekt Lady" uczestniczki spędziły pracowite dwa dni w stolicy. Dziewczęta zamieszkały w apartamentowcu i musiały sprostać wyzwaniom, które postawili przed nimi nowi pracodawcy. Kto poradził sobie najlepiej, a kto pożegnał się z programem?

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Projekt Lady 4" odcinek 8 - co się wydarzyło?
W 8. odcinku programu "Projekt Lady" uczestniczki musiały wziąć się do pracy - i to dosłownie! Stanęły twarzą w twarz z headhunterami i odbyły rozmowy rekrutacyjne. Ponieważ dla większości dziewcząt była to całkowita nowość, mentorka Irena przygotowała je do tych spotkań. Dziewczęta musiały zdać sobie sprawę, że marzenia to nie wszystko - trzeba też konsekwentnie dążyć do ich urzeczywistnienia przez ciężką pracę. W Projekcie Lady uczestniczki miały szansę spróbować swoich sił w zawodach, z którymi nie miały jeszcze do czynienia. Zamieszkały w wielkim apartamentowcu i trafiły do różnych miejsc pracy: redakcji w wydawnictwie prasowym, perfumerii, firmie organizującej śluby oraz w butiku dla dzieci.

Nauka cierpliwości i warsztaty ze złości! Dwie uczestniczki odpadły z programu!Zobacz więcej

Natalia i Roksana wkroczyły w dziennikarski świat i od razu zostały rzucone na głęboką wodę. W portalu lifestyle’owym najpierw musiały same przygotować artykuł, a następnie przeprowadzić rozmowę na żywo z polskimi gwiazdami fitnessu - Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim. Na jedną z nich czekał tygodniowy staż w redakcji. Tę wyjątkową szansę otrzymała Roskana. W perfumerii Dominika i Iwona przeszły test na wyobraźnię, pomysłowość oraz otwartość na zapachowe doznania. Po krótkim kursie, czekała ich obsługa klientów i tworzenie niepowtarzalnych kompozycji zapachowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan w łaciatej sukience świętuje Dzień Niepodległości USAZobacz więcej

Doradzanie w wyborze sukni ślubnej, dostarczenie próbek tortów weselnych do klientki, dekoracja sali weselnej – te zadania należały do Klaudii i Liubov w agencji ślubnej. Natomiast w ekskluzywnym butiku dziecięcym odbyła się impreza dla mediów, w której udział wzięły gwiazdy. Sabina i Agata musiały odnaleźć się w roli gospodarzy śniadania prasowego. W tłumie gości i w kontaktach z dziećmi zdecydowanie lepiej poradziła sobie Agata.

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" ODPADŁA SABINA PYSZ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×