"Projekt Lady 4" odcinek 9. Egzamin dojrzałości w Rozalinie i samolocie! Odpadły: Natalia Lieber i Roksana Grzelka!

W 9. odcinku nowej edycji "Projekt Lady" dziewczęta przeszły prawdziwy egzamin dojrzałości. Śniadanie z rzekomą hrabiną, prace w ogrodzie, błyskawiczna sesja zdjęciowa i tor przeszkód - to zadania, w których sprawdziły się uczestniczki "Projekt Lady". Kto poradził sobie najlepiej, a kto musiał opuścić pałac w Rozalinie? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku 4. sezonu "Projekt Lady".

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 9. odcinku przyszedł czas na weryfikację umiejętności zdobytych przez ostatnie tygodnie w Rozalinie. Mentorki "Projekt Lady" uznały, że dziewczyny są już gotowe, by obcować z elitą. Na początek zjadły śniadanie z rzekomą hrabiną, która prowokowała uczestniczki na wiele sposobów. Dziewczyny wzbiły się jednak na wyżyny kultury i łagodności. -Na pewno nie ma błękitnej krwi* - oceniła jedna z bohaterek programu zachowanie gościa i miała rację. Wkrótce okazało się, że rzekoma hrabina to tak naprawdę podstawiona aktorka - Katarzyną Chlebny.

Uczestniczki opuściły pałac i zaczęły pracę w Warszawie. Kto odpadł z programu? Zobacz więcej

Następnie dziewczęta wzięły udział w tzw. teście Kopciuszka, polegającym na oczyszczaniu ogrodu przynależącego do pałacu w Rozalinie. Prace w ogrodzie wymagały od nich dużej cierpliwości. Musiały też ze sobą współpracować, co generowało kolejne sprzeczki. Po „brudnej robocie” Małgosia Rozenek-Majdan zafundowała dziewczętom 5 minut w świecie szołbiznesu. Uczestniczki musiały błyskawicznie przygotować się do sesji zdjęciowej. Udało im się to w zaledwie 15 minut!

Małgorzata Rozenek-Majdan spadła z jednorożca! Radosław Majdan nie opanował śmiechu!Zobacz więcej

Kolejny dzień przyniósł kolejne testy m.in tor przeszkód, który dziewczęta musiały pokonać na szpilkach!

No przecież w różnych warunkach musimy sobie radzić i zawsze z gracją - tłumaczyła zadanie mentorka Irena.

Wszystkie panie zrobiły ogromne postępy, ale do perfekcji i tytułu damy wciąż im jeszcze czegoś brakuje. Mentorka Irena postanowiła sprawdzić jeszcze widzę dziewcząt z zakresu zachowania przy stole i doboru odpowiednich sztućców do danego posiłku. Test obejmował również protokolarny porządek pierwszeństwa podczas rozsadzania przy stole, czyli precedencję. Na koniec dziewczęta zostały sprawdzone w zadaniu w samolocie.

Zobacz galerię

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 4" ODPADŁA NATALIA LIEBER I ROKSANA GRZELKA!

Komentarze

Skomentuj
  • Team Agaty Mielcarz (gość)

    Niech Agata wygra ona musi wygrać!!

    16.07.2019 19:38
  • Anty hejter (gość)

    Na górze pałac Na dole bieda Roksana Grzelka Gorsza od Węgiel!

    16.07.2019 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×