"Projekt Lady 4". Poznaj uczestniczki nowej edycji! Która z nich pójdzie w ślady Patrycji Wieji? Zobacz zdjęcia!

Poznaj uczestniczki 4. edycji "Projektu Lady"! Która z nich pójdzie w ślady Patrycji Wieji i pozostałych dwóch zwyciężczyń poprzednich edycji? Zobacz zdjęcia nowych mieszkanek Pałacu w Rozalinie!

Multimedia

"Projekt Lady 4" od poniedziałku, 20.05.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W nowej edycji"Projektu Lady" poznamy 13 dziewcząt, które przyjechały do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie, aby odmienić swoje dotychczasowe życie i stać się damami. Tym razem w programie znalazły się też dziewczęta innych narodowości. Zgłosiły się Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Małgorzata Rozenek-Majdan chce zarazić młode dziewczyny pewnością siebie!Zobacz więcej

Tym razem mentorki postawią na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów. Nauka zostanie zintensyfikowana poprzez zaproszenie do współpracy jeszcze większej liczby ekspertów i specjalistów oraz poszerzona o jeszcze więcej praktycznych szkoleń, które przydadzą się dziewczętom w codziennym życiu. Uczestniczki częściej niż w poprzednich edycjach będą opuszczać pałac, by na bieżąco konfrontować przyswojoną wiedzę.

Która z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady" oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii? Przypomnijmy, że pierwszą edycję wygrała Patrycja Wieja, drugą - Roksana Gac, a trzecią - Magdalena Lubacz.

Zwyciężczyni "Projekt Lady" wystąpi w nowej edycji "Big Brothera"?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Wygrała Liubov

  07.06.2019 14:56
 • Coraz gorzej.. (gość)

  Jakie niewypały xD Prężą się do zdjęć jak modelki a co do czego przyjdzie pewnie pokażą jaką są hołotą.. Fajne jest to że chcą się zmienić ale w programie udają kogoś kim nie są jest a w realu drzą"buzie" i zachowują się jak patola.. troche nie idzie w parze ^^ NIE TRZEBA IŚĆ SO PROGRAMU ABY MIEĆ KULTURE OSOBISTĄ. karyny i dziewczyny sebiksów

  17.05.2019 17:05
 • Anonimowy (gość)

  Ta Natalia Lieber... wpiszcie sobie w google jak wyglądała przed powiększaniem ust i zmniejszeniem nosa

  09.05.2019 11:31
 • Zuzia (gość)

  Pomylono nazwiska niektorych uczestniczek :(

  09.05.2019 11:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×