"Projekt Lady 4". Uczestniczki w zwiastunie nowej edycji! Botoks, tipsy i kuse spódniczki w Pałacu w Rozalinie!

To już 4. sezon "Projektu Lady"! Premiera programu w maja na antenie TVN. Tym razem do grona uczestniczek dołączą... dziewczęta innych narodowości! Zobacz nowe bohaterki w zwiastunie 4. edycji "Projektu Lady"!

Multimedia

"Projekt Lady 4" od poniedziałku, 20.05.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Przed nami nowa edycja"Projektu Lady"! Tym razem do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie przyjechało trzynaście uczennic, które postanowiły odmienić swoje dotychczasowe życie. To wyjątkowo mocna grupa silnych osobowości i świadomych dziewcząt. Wśród nich są też dziewczęta innych narodowości - do programu zgłosiły się bowiem Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Niegrzeczne dziewczyny powracają! Szkoła dla dam podnosi poprzeczkę!Zobacz więcej

W zwiastunie widzimy urywki tego, jak dotychczas żyły nowe bohaterki programu. Jedna z nich stwierdza, że chciałaby coś osiągnąć, ale jeszcze nie wie co. W Pałacu w Rozalinie czekały na nie mentorki - Irena Kamińska-Radomska oraz Tatiana Mindewicz-Puacz. Już na samym początku dziewczyny zostały poproszone o oddanie swoich smartfonów. - To moje największe uzależnienie - przyznała jedna z uczestniczek.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy "Projektu Lady" oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach promuje nową edycję na ramówce TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×