"Projekt Lady 5" FINAŁ. Która z dziewczyn zdobyła tytuł pierwszej damy 5. edycji "Projektu Lady"? Dagmara Czerwińska wygrała program TVN!

Wielki finał programu "Projekt Lady 5" za nami! O tytuł pierwszej damy "Projekt Lady" walczyły trzy dziewczyny: Dagmara, Marcela oraz Samanta. Która z nich okazała się najlepsza? Która sięgnęła po najwyższy laur? Sprawdźcie!

Multimedia

"Projekt Lady 5" odcinek 12. FINAŁ - KTO WYGRAŁ?

W 12. odcinku programu "Projekt Lady 5" odcinek 11. w rywalizacji zostały już tylko Dagmara Czerwińska, Marcelina Herzyk oraz Samanta Rachuba. Odcinek rozpoczął się od... spotkania z bliskimi! Dagmarę i Marcelinę odwiedziły mamy, a Samanta spotkała się z siostrą.

Później przyszedł czas na przygotowanie się do wielkiego finału. Na takie wydarzenie naprawdę trzeba się wystroić i wyglądać z klasą, więc przed uczestniczkami oraz ich bliskimi było mierzenie sukienek! Stres nie mniejszy niż przy mierzeniu sukni ślubnych! Na szczęście projektanci byli w stanie pomóc!

Półfinał programu za nami! Które dziewczyny awansowały do finałowej trójki?Zobacz więcej

Wieczorem na uczestniczki i ich bliskie czekała uroczysta kolacja, którą zorganizowały mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Następnego dnia na finalistki "Projektu Lady 5" czekał relaks, czyli wypoczynek i zabawa na termach! Pływanie, masaż - tak można odpoczywać i nabierać sił przed finałową galą! Po wszystkim dziewczyny odwiedził Qczaj, który szczerze porozmawiał z finalistkami. Później na podsumowanie przyszedł czas ze strony mentorek, które nie kryją dumy ze swoich podopiecznych!

PROGRAM "PROJEKT LADY 5" WYGRAŁA DAGMARA CZERWIŃSKA!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Supcio

  15.01.2021 18:13
 • ja (gość)

  Obejrzałam ten program.Zastanawia poziom dzisiejszego szkolnictwa.Dziewczyna, która ledwie skończyła gimnazjum nie różni się wcale od tych ,które skończyły licea i studiują.Ani sposobem wypowiedzi, ani słownictwem, ani rozumowaniem. Ogólnie wszystkie bez wyjątków robiły wrażenie tępych nieuków. Studentki, które robią błędy gramatyczne, ortograficzne, nie znają znaczenia prostych słów.Na końcu powtarzają po tych mentorkach ich rady i wypowiedzi ale wyraźnie widać ,że robią to bez sensu i jakiegokolwiek rozeznania. Jeszcze parę lat a cały wysiłek "komuny" , która zlikwidowała analfabetyzm pójdzie gdzieś.Będą kretyni (a już są) z tytułami magistrów i doktorów.Strach się bać, a ten program tylko promuje takich tępaków

  14.12.2020 17:15
 • Dori (gość)

  Pani Irenko pani ma serce anioła to widaç i słychac miło sie pania oglada

  24.11.2020 18:42
 • Dori (gość)

  Pani Irenko pani ma serce anioła to widaç i słychac miło sie pania oglada

  24.11.2020 18:39
 • Koko (gość)

  Wszystkie kobietki pieknie wygladaja a juniorzy tym bardziej

  24.11.2020 18:33
 • Asia (gość)

  Dlaczego TVN wspaniałomyślnie przesunęli o jedną godzinę później z 21,30 na godzinę 22,30 Czy osoby które wstają wczesnym rankiem nie mogą obejrzeć projektu Lady nr 5 Czy program Szelagowskiej gdzie jest ona prawie na każdej stacji TVN nie mogła być o g.22,30 tylko wygryzła program "Projekt Lady" który zawsze był o g.21,30

  24.11.2020 16:57
 • gość (gość)

  Na tych zdjęciach to tylko rozenkowa fajnie ubrana i "dama" w czerwieni, reszta beznadzieja

  24.11.2020 08:51
 • Gość (gość)

  Dlaczego w tytule dajecie jednocześnie pytanie i odpowiedź na nie XDDDDD

  24.11.2020 02:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×