"Projekt Lady 5" odcinek 5. Uczestniczki nagrały wyjątkowy teledysk! Program opuściła Julia Wijata

5. odcinek piątej edycji programu "Projekt Lady" już za nami! Tym razem dziewczyny mogły sprawdzić się przed kamerą i nakręcić teledysk pod okiem Jacka Kościuszki. Która z dziewczyn musiała opuścić pałac w Rozalinie? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Projekt Lady 5" odcinek 5 - co się wydarzyło?

Dziewczyny pokazały już, że nie straszny jest im wysiłek fizyczny. Wspinaczka na Babią Górę to w końcu nie lada wyczyn! W 5. odcinku programu "Projekt Lady 5" również musiały się trochę poruszać, sceneria była jednak zupełnie inna.

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z zakrwawionym nosem. Fani zaniepokojeni!Zobacz więcej

Zanim jednak uczestniczki zajęły się aktywnością fizyczną, spotkały się z trzema inspirującymi kobietami, które pokazały im, że warto łamać stereotypy, wychodzić poza sztywne ramy i nieustannie eksperymentować. Wyjaśniły w ten sposób naszym kandydatkom na damy, że życie polega przede wszystkim na poszukiwaniu siebie i próbach odnalezienia odpowiednich środków wyrazu, najlepiej bez przekleństw. Później uczestniczki "Projektu Lady" mogły uczestniczyć w zajęciach z Patrykiem Rożnieckim, tancerzem i choreografem, który był kiedyś finalista "You Can Dance".

Wszystko, czego uczestniczki nauczyły się od zaproszonych ekspertów miało przydać się w trakcie realizacji najważniejszego zadania tego tygodnia - nagrania własnego teledysku! Reżyserem tego niezwykłego dzieło był Jacek Kościuszko – twórca klipów dla takich gwiazd jak Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Margaret, Ewa Farna, Dawid Podsiadło, czy Kazik. Nie było taryfy ulgowej, a na planie teledysku można było się nieźle spocić! Nie wszystkie uczestniczki były zachwycone, tym że muszą tańczyć przed kamerą, ale efekt końcowy naprawdę zrobił wrażenie!

Na koniec dziewczyny spotkały się także z Małgosią Roznek-Majdan i jej mężem – Radosławem. Mogły otwarcie porozmawiać z nimi o związkach, relacjach z partnerami oraz poznać męski punkt patrzenia na te sprawy. Później przyszedł czas na najmniej przyjemny element tygodnia - eliminacje. Po rozmowach z mentorkami wszystko było jasne. Zagrożone były dwie uczestniczki, ale dla jednej z nich spełnił się najgorszy koszmar.

Z PROGRAMEM "PROJEKT LADY 5" POŻEGNAŁA SIĘ JULIA WIJATA

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×