"Projekt Lady 6" odcinek 11. Dziewczyny odwiedziły historyczny zamek i przejechały się dorożką w Krakowie! Odpadła Wiktoria Frąszczak!

Półfinałowy odcinek "Projektu Lady" za nami! W poprzednim tygodniu z programem pożegnała się Kasia. Reszta dziewcząt wyruszyła w podróż na drugi koniec Polski. To już ostatnie warsztaty i doświadczenia, następnie poznaliśmy finałową trójkę! Kto odpadł? Sprawdź!

Multimedia

"Projekt Lady 6" odcinek 11. - co się wydarzyło?

W przedostatnim odcinku programu "Projekt Lady" uczestniczki odbyły prawdziwą podróż w czasie. Zawitały do XIV-wiecznego Zamku Korzkiew, pod Krakowem. W tym historycznym miejscu, pamiętającym wystawne biesiady, turnieje rycerskie i fascynujące historie, dziewczęta przeżyły niezapomniane chwile. Wizyta w tak starym zamku wzbudziła w nich pewne obawy i nie pozostały one bezzasadne. Zwłaszcza, że ochmistrzyni opowiedziała im pewną legendę o zamkowej służce. Gdy światła zgasły, dziewczyny słyszały dziwne odgłosy i uznały, że zamek jest nawiedzony!

Kandydatki na damy pojechały do Gdańska, gdzie zmierzyły się z nowymi wyzwaniami! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

Potem razem z arystokratką Patrycją Sobańską-Rey przygotowały prezenty, które otrzymają goście podczas kolacji, jak nakazuje tradycja. Własnoręcznie ozdobiły filiżanki. Podczas tego inspirującego spotkania mówiły również o historii i rodzinie. Agata mówiła o depresji mamy. Uczestniczki opowiedziały też o trudnych relacjach ze swoimi ojcami, niektóre z nich ich nie mają...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Była także chwila relaksu. Dziewczęta wybrały się do Krakowa, gdzie czekała je nocna przejażdżka dorożkami. A przed wielką ucztą na zamku, miały szansę spojrzeć na wszystko z góry, by nabrać dystansu do tego, co wydarzyło się w programie - leciały szybowcem!

Zobacz jak mieszkają Majdany. Już wkrótce pożegnają się z tym domemZobacz więcej

Uroczysta kolacja ze znamienitymi gośćmi była zwieńczeniem całego pobytu uczestniczek w Projekcie Lady. Uczta była udana. - Zachowywałyście się naprawdę dobrze - uznała Małgorzata Rozenek-Majdan. Potem przyszedł czas na decyzję i rozmowy z mentorkami. Zuzanna, Wiktoria Nowakowska i Agata dostały się do finału!

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 6" ODPADŁA WIKTORIA FRĄSZCZAK!

Źródło: TVN7/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×