"Projekt Lady". Castingi do 4. edycji już ruszyły! Jak zgłosić się do programu z Małgorzatą Rozenek-Majdan? [WIDEO]

Ruszyły castingi do 4. edycji "Projektu Lady" TVN. Do programu mogą zgłaszać się dziewczęta, które są na bakier z manierami i chcą się zmienić. Nowe odcinki pojawią się na antenie prawdopodobnie latem 2019 r.

Multimedia

"Projekt Lady" powróci! Trwają już castingi do 4. edycji, w której - podobnie jak w poprzednich odsłonach - głównymi bohaterkami są krnąbrne dziewczęta, które chcą nauczyć się dobrych manier. Jak dotąd, prowadzącą była Małgorzata Rozenek-Majdan, a mentorkami uczestniczek były: trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska oraz trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

Przygotowania do finałowej gali i wielkie wzruszenia. Kto wygrał - Magdalena, Agnieszka czy Sandra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aby zgłosić się do programu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: projektlady@tvn.pl. Mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 18 do 27 lat. Przypomnijmy, że dwie pierwsze edycje nagrywane były w pałacu w Radziejowicach, a trzecia - w pałacu w Rozalinie. Nie wiadomo, gdzie planowane są nagrania czwartej odsłony programu.

"Projekt Lady" emitowany był w TVN pokazywany był w okresie letnim - między majem a sierpniem, w poniedziałki o godz. 21:30. Pierwszą edycję wygrała Patrycja Wieja, drugą - Roksana Gac, a trzecią - Magdalena Lubacz.

Julia Jaroszewska rozebrała się w magazynie dla panów! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

https://www.facebook.com/telemagazynpl/

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×