"Projekt Lady. Julia Jaroszewska w sukni ślubnej! Uczestniczka programu TVN wyszła za mąż?

Julia Jaroszewska to jedna z uczestniczek 2. edycji "Projektu Lady", której razem z Kają Kajuth i Roksaną Gac udało się dojść do finału programu stacji TVN. Teraz Julia Jaroszewska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w sukni ślubnej. Czy uczestniczka "Projekt Lady" jest już po ślubie?

Multimedia

Julia Jaroszewska po udziale w "Projekt Lady" zaczęła rozwijać swoją karierę. Najpierw próbowała swoich sił jako piosenkarka. Jej teledysk do piosenki "Nie Zapomnę Cię" ma już ponad 100 tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube. Jaroszewska pozostaje również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 120 tysięcy użytkowników.

Julia Jaroszewska rozebrała się w magazynie dla panów! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Finalistka "Projekt Lady" opublikowała ostatnio na swoim Instagramie kilka zdjęć w sukni ślubnej, a na jej profilu od razu rozgorzała dyskusja. Fani zaczęli zasypywać Jaroszewską gratulacjami, dopytując, kiedy wzięła ślub.

Jak się jednak szybko okazało, zdjęcie Julii Jaroszewskiej w sukni ślubnej powstało na potrzeby sesji zdjęciowej.

Już myślałam, że ślub, a to sesja.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Julii Jaroszewskiej. Jak podoba się Wam suknia ślubna, w której pozowała do zdjęć uczestniczka "Projekt Lady"?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×