"Projekt Lady". Julia Jaroszewska wytatuowała imię swojego chłopaka! Fani: będziesz tego żałować, gdy cię zdradzi!

Julia Jaroszewska z 2. edycji programu "Projekt Lady" jakiś czas temu próbowała robić karierę muzyczną, ale efekt był dość średni. Teraz jednak celebrytka postanowiła przypomnieć o sobie w inny sposób!

Multimedia

Julia Jaroszewska to uczestniczka 2. edycji programu "Projekt Lady", w którym doszła aż do finału. Jaroszewska po zakończeniu show TVN wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej, a następnie zajęła się muzyką. Próbowała zaistnieć i nawet nagrała teledysk, w którym wystąpiła "Słowikowa", żona bossa mafii pruszkowskiej, Andrzeja Z. ps. "Słowik". Niestety, z pewnością Jaroszewska liczyła na lepszy odbiór singla.

Teraz celebrytka postanowiła przypomnieć o sobie w inny sposób, a mianowicie... wytatuowała sobie imię swojego chłopaka!

Uprzedzając komentarze,, będziesz tego żałowała " odpowiadam - Nie, nie będę 😎 Kocham całym sercem i chce się tym cieszyć 🤗 Dziękuję Panu Maksowi za najważniejszy tatuaż jaki mam 😍 @fenikstattoo! Resztę zobaczycie i usłyszycie w piosence 🔥 Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin Emil, zawsze będę Cię wspierać ❤️🎂 #tatoo #wow #newtatoo #art #smile #thankful #happybirthday

Fani są podzieleni. Część gratuluje odwagi, a inni uważają to za bardzo głupi ruch. Pod zdjęciem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

będziesz tego żałować gdy cię zdradzi xD

Też mam tatuaż z imieniem Męża i nie żałuję ❤️

Czy będziesz żałować czy nie nie ważne, ważne że Tobie się podoba i że w danym momencie jesteś szczęśliwa 💝Pozdrawiam

Dowód miłości ! ❤️ pani Julio, oglądam większość instastories i gdzieś przegapiłam, A ciekawi mnie to gdzie jest Emil? 😃 jeśli to nie na miejscu pytanie przepraszam

Będziesz żałować ,takich tatuaży się nie robi od czasów 90 hahaha

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×