"Projekt Lady". Magda Świderska z 2. edycji eksponuje udo na okładce magazynu CKM! Nie jest już damą?

Magda Świderska z 2. edycji "Projekt Lady" to bohaterka najnowszego numeru magazynu CKM. Uczestniczka programu TVN pochwaliła się okładką, która wywołała już spore poruszenie wśród Internautów. Sprawdźcie dlaczego!

Multimedia

Magda Świderska to uczestniczka 2. edycji "Projekt Lady". W programie TVN dała się poznać jako uwielbiająca imprezy studentka dietetyki klinicznej i hostessa. Po odpadnięciu z "Projekt Lady" Magda skupiła się modelingu i rozwijaniu swojego konta na Instagramie, które obserwuje już ponad 112 tysięcy osób. Popularność w sieci sprawiła, że Świderska została gwiazdą czerwcowego numeru magazynu dla panów. -Na szczęście nie jest damą - czytamy na okładce CKM-u z Magdą Świderską w roli głównej.

Jest i ono. Już dostępne w sklepach. Zapraszam do zakupu @ckmpolska. W środku nie tylko zdjęcia, możecie również przeczytać wywiad ze mną. Jest to dla mnie naprawdę szczególny moment i swego rodzaju spełnienie jednego z marzeń. Mam nadzieje, że Wam się spodoba - podpisała zdjęcie Magda Świderska.

Renata Kaczoruk pokazuje pupę na okładce i mówi, czym dla niej jest feminizm!Zobacz więcej

Okładka CKM-u z Magdą Świderską wywołała już spore poruszenie wśród Internautów. Fani uczestniczki "Projekt Lady" zwracają uwagę że ani stylizacja ani kompozycja okładki nie jest dla niej korzystna.

Co się stało z jej udem? Jakieś nieproporcjonalne do reszty sylwetki - pytają Internauci.

Oprócz gorących zdjęć w najnowszym numerze CKM-u można przeczytać też wywiad z Magdą Świderską. Uczestniczka "Projekt Lady" opowiada w nim m.in. o najlepszym seksie, jaki miała w życiu.

Pamiętam na przykład taki w specjalnie po to zarezerwowanym pokoju hotelowym albo na imprezie w klubie. W tym drugim przypadku były jeszcze dodatkowe emocje, bo to było w godzinach mojej pracy. Byłam wtedy kelnerką w tym klubie, co jeszcze bardziej podniecało mnie i mojego faceta.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×