"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan chce zarazić młode dziewczyny pewnością siebie!

Zakończyły się zdjęcia do 4. edycji "Projektu Lady". Prowadząca program, Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jakie zagrożenia współcześnie czyhają na młode kobiety. Opowiedziała o roli social mediów i przyznała, że sama zawsze była bardzo pewna siebie.

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Małgorzata Roznek-Majdan zakończyła pracę na planie 4. sezonu "Projektu Lady". Jako prowadząca spędza z uczestniczkami sporo czasu. Starała się też je wspierać i przekonać, że wystarczy bardzo chcieć, aby coś zmieniło się w ich życiu.

Piękna mulatka, chłopczyce i blondynki z tipsami. Zobacz zdjęcia nowych uczestniczek!Zobacz więcej

Do programu "Projekt Lady" zgłaszają się dziewczęta, których zachowanie nie ma wiele wspólnego z savoir-vivrem. To krnąbrne, często pogubione młode kobiety, które za maską wulgarności kryją swoje wrażliwe oblicza, Małgorzata Rozenek-Majdan zauważa, że czasy, w których żyjemy są bardzo trudne. - Mamy bardzo wymagające społeczeństwo. Szczególnie wobec młodych kobiet. Media społecznościowe w jakiś sposób się do tego przyczyniają - wskazuje.

Rozenek-Majdan przyznaje, że sama bardzo lubi korzystać z mediów społecznościowych, ale jest ich świadomym użytkownikiem. Jednocześnie twierdzi, że cieszy się, że jej młodość przypadła na czasy, gdy tych mediów nie było. - W programie staramy się pokazać tym młodym dziewczynom, że to nie chodzi o te atrybuty kobiecości, którymi one próbują dodać sobie siły. Każdej z nich brakuje pewności siebie, a to jest taka cecha, którą ja miałam od zawsze. Swoją rolę postrzegam właśnie jako osoby, która tę pewność siebie ma pomagać budować - podkreśla Małgorzata Rozenek-Majdan.

Pierwszy wspólny posiłek i niestosowne zachowanie w obecności mentorek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×