"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie zamierzają ochrzcić Henryka. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udzielili ostatnio wywiadu, w którym wyznali, że nie planują chrztu małego Henryka. Skąd taka decyzja? Prowadząca "Projektu Lady" stwierdziła, że byłaby hipokrytką, gdyby wyprawiła synkowi chrzest.

Multimedia

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami małego Henryka dzięki metodzie in vitro. Zapytani przez magazyn Party o to, czy zamierzają ochrzcić synka, zgodnie odpowiedzieli, że nie mają tego w planach. -Nigdy nie planowałam akurat chrztu. Jesteśmy pełni wątpliwości - powiedziała Małgorzata.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca na planie programu! "Gdzie te nadprogramowe kilogramy?"Zobacz więcej

Były piłkarz wyjaśnił, że Kościół nie nie akceptuje metody in vitro. Sprawa z pedofilią w kościelnych kręgach nie została do końca wyjaśniona, dlatego małżonkowie nie chcą być hipokrytami.

Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół, metody, którą nasze dzieci zostały poczęte. - dodała Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan w rozmowie z Party wyjaśnił również, że oboje z żoną są jednak osobami wierzącymi. Decyzja o nie chrzczeniu Henryka nie była dla nich łatwa.

Mają rację?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • jeżyk (gość)

    Jak się wszyscy cieszą😂😂😂

    22.07.2020 21:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×