"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan w ogniu krytki. Gosia odpowiada: "Nie doczytaliśmy, sorry, mój błąd"

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan znaleźli się w ogniu krytyki. Internauci zauważyli, że Majdanowie nie przestrzegają prawa. Małgorzata w końcu przyznała rację swoim fanom. O co poszło?

Multimedia

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek Majdan od początku panującej w Polsce epidemii zachęca wszystkich do pozostania w domu i stosowania się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Prowadząca "Projekt Lady" okres kwarantanny spędza w domu, jednak teraz wybrała się z najbliższymi nad morze.

Małgorzata Rozenek-Majdan topless w pięknej ciążowej sesji!Zobacz więcej

Małgorzata Rozenek Majdan pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z rodzinnego wypadu. W większości fotografie zachwyciły fanów. W komentarzach udzielała się także Eva Minge chwaląc ciężarną gwiazdę.

Ach te nogi ...najlepsze w polskim show-biz ....brzucha nie założyłaś moja droga ? Gosia całusy dla Was ...ale trafiłaś w te koronę 🙈🌞💋

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Okazuje się, że cała rodzina nie założyła na spacer nad morzem maseczek ochronnych, które od kilku dni są obowiązkowe.

I cyk mandacik za brak maseczek❤️😂😍

Małgorzata Rozenek Majdan początkowo spierała się z fanami, że na plaży nie są wymagane maseczki ochronne.

na plaży tak jak w lesie nie ma nakazu noszenia maseczek szeryfie

Później jednak przyznała rację swoim fanom.

macie racje dziewczyny🤦‍♀️ na plaży TRZEBA mieć maseczkę. Jedna dziewczyna wysłała mi podstawę prawną. Dziś jeszcze, o to pytaliśmy i powiedziano nam że nie trzeba. Dobrze, że Was mamy 😘

W innym komentarzu odpowiedziała:

Nie doczytaliśmy, sory, mój błąd. Od jutra w maseczce na plaże

Źródło: 36,6/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×