"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z synami. Henio rośnie jak na drożdżach! Fani komentują: "Cały tata"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie urocze zdjęcie z synami. "Dzidziuś Majdana" znowu skradł show. Henio rośnie jak na drożdżach i według internautów coraz bardziej przypomina swojego tatę, Radosława Majdana.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami na zdjęciu

Małgorzata Rozenek-Majdan jest spełnioną mamą trzech synów Tadeusza, Stanisława i Henryka, który jest owocem jej małżeństwa z Radosławem Majdanem. Chłopcy są dla Małgorzaty całym światem. Gwiazda poświęca im mnóstwo uwagi, choć na co dzień jest bardzo zapracowaną kobietą.

Nie mogę przestać się dziwić, jak wielkim cudem jest dziecko z dwóch niewidocznych gołym okiem komórek, rośnie w brzuchu człowiek. Wiem, że brzmi to naiwnie, ale jak tak leżę z Heniem albo ze Stasiem lub Tadziem i patrzę na nich, to to jest taka myśl, która mnie nie opuszcza. Życie jest niewiarygodnym cudem - napisała jakiś czas temu na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Majdanowie dostali kolejny program! Zdjęcia będą kręcone za granicąZobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i dziećmi wypoczywa aktualnie w Meksyku, skąd chętnie publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych kolejne piękne zdjęcie. To najnowsze - z synami - rozczuliło internautów. Mały Henio skradł serca fanów, którzy w komentarzach zwracają uwagę na podobieństwo chłopca do taty:

Henio, jaki jasny włos, to cały tatuś

Mały Radzio jaki opalony

Super chłopaki a to małe Cudo to czysty Majdan!

Zobaczcie, jak wyglądają synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Czy mały Henio rzeczywiście wdał się w ojca? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×