"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan powitała nowego członka rodziny! To prezent od Radosława!

Małgorzata Rozenek-Majdan powitała nowego członka rodziny! Prowadząca "Projekt Lady" nie posiada się ze szczęścia i zaznacza, że spełniło się jedno z jej największych marzeń.

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie kryją się ze swoją miłością do zwierząt, zwłaszcza psów. Niedawno przeżywali trudne chwile związane z chorobą i - w konsekwencji - odejściem jednej z ich ukochanych suczek - Marianki. Teraz jednak Radosław postanowił, że ich rodzina gotowa jest na nowego członka rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu będzie zmieniać dziewczyny w damy! Program zastąpi ciągle przesuwane od emisji show "Starsza pani musi fiknąć"?Zobacz więcej

Majdan sprezentował żonie nowego pieska w typie buldoga angielskiego. Niespodzianka bardzo spodobała się Małgorzacie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła wideo, na którym widać, jak nie może przestać nacieszyć się nowym przyjacielem. Zdradziła przy tym, jak wabi się pupil:

Kiedy masz najlepszego męża na świecie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ proszę Państwa o to GEORGE 🐶🐷🐖 spełnienie moich wieloletnich marzeń

Wygląda na to, że George będzie miał w nowym domu bardzo dobre życie. Trzymamy kciuki!

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych włosach promuje nową edycję na ramówce TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×