"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan rozsierdziła fanów! "Jesteś poj**na"

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie tego, co dzieje się w Polsce, a jej komentarz wywołał gorącą dyskusję na profilu w mediach społecznościowych. Co tak rozsierdziło niektórych obserwatorów Rozenek-Majdan?

Multimedia

W całej Polsce trwają protesty środowisk LGBT. Po piątkowym zgromadzeniu w Warszawie, które zakończyło się starciami z policją i zatrzymaniem prawie 50 osób, w dyskusję włączyły się gwiazdy polskiego show-biznesu.

Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która wyraziła swoje wsparcie dla osób LGBT na Instagramie.

Źle się dzieje w państwie polskim... źle... tam gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli acz konsekwentnie. Tam gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier - przyznała. Dodała też: - Tam gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie wracała do formy po ciąży na oczach widzów TVN?Zobacz więcej

Po tych słowach w komentarzach na jej profilu zawrzało. Doszło nawet do wyzwisk.

Co Pani wypisuje! Tyle hormonów Pani zapodali, że się poprzewracało w głowie...; Kiedy ktos bliski umrze to ciekawe kto pochowa ...chyba ten "ksiądz pedofil"....; Gosiu przestań bredzić; Jesteś poj**na; Niech się Pani nie ośmiesza; Żenada. Czy Pani jest ślepa i głucha bo nie wiem ??? Widziała Pani tą pokojową demonstrację?

Gwiazda nie dała się sprowokować, bo pozytywnych słów jest jednak więcej! Wierni fani doceniają, że prowadząca "Projekty Lady" ma swoje zdanie i wartości, których się trzyma.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Sosiad (gość)

  Zalosna stara babo nie t, jedna rodzilas nie ma sie czym chwalic psych.chora masz depreseje poprodowa

  10.08.2020 11:31
 • Anka (gość)

  Pokojowe demonstacje??? Okulary kobieto ubierz

  10.08.2020 09:02
 • Ypsy (gość)

  To Rozenek też lesbijka?

  10.08.2020 07:14
 • Irys (gość)

  Wszyscy do psychiatry!!!

  09.08.2020 23:25
 • .. (gość)

  ale pajace masakra żenada jaki snobizm

  09.08.2020 22:44
 • sarna (gość)

  surogatka się dobrze postarała że urodziła wam zdrowe dziecko bo ty tego niepotrafisz dwóch synów też urodziłaś przez sztuczne zapłodnienie

  09.08.2020 22:05
 • Ja (gość)

  Odezwała się obrończyli moralności, wolności ciekawe co by zrobiła gdyby przebił jej opony zdewastowali auto A na koniec dopuścili łomot. Miejsce bandytów jest w więzieniu.

  09.08.2020 21:37
 • Joanna (gość)

  Pomimo moich 69 lat a może właśnie dlatego nie jest dla mnie problemem inność również pod względem seksualnym. Akceptuję to i uważam, że każdy ma prawo do szczęścia.

  09.08.2020 21:30
 • Qaz71 (gość)

  Gośka, chyba od pieniędzy ci się poprzewracało w głowie. Jak przyjdzie kiedyś twój syn i powie: "mamo a o to moja żona Kazik, chcemy adoptować dziecko" I co ty na to? Wszystko ok??

  09.08.2020 21:14
 • Dog (gość)

  Pani Gosiu super cała prawda a niech pani zobaczy jak uraziła pani jakąś pisuwe która nie wie co się dzieje w naszym państwie tylko liczy dni kiedy zaś jej rzuca jałmużnę która to też nie wie o pedofilach w kościołach do którego chodzi i spowiada się tym moralnie zepsutym ludziom musimy bronić wolności demokracji konstytucji wolnych mediów te te buce chcą wszystko odebrać zgodzę się też że krzyczą ci co moralnie są zepsuci czyli cała ta ideologia pisu super

  09.08.2020 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×