"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan spadła z jednorożca! Radosław Majdan nie opanował śmiechu!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są właśnie na wakacjach z dziećmi i psami. Jak zwykle chętnie dzielą się wrażeniami z fanami w mediach społecznościowych. Majdan opublikował na przykład wideo z żoną, która spada z dmuchanego jednorożca!

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzają wakacje w Europie. Byli już m.in. w Weronie, a tera odpoczywają na Lazurowym Wybrzeżu. Towarzyszą im oczywiście synowie Małgorzaty - Tadeusz i Stanisław, oraz trzy ukochane psy.

Małgorzata Rozenek-Majdan w łaciatej sukience świętuje Dzień Niepodległości USAZobacz więcej

Radosław Majdan opublikował właśnie wideo, na którym widać jego żonę, próbującą pozować na dmuchanym jednorożców. Najpierw Małgorzata bezpiecznie usadowiła się na nim tuż przy krawędzi basenu, później została wypchnięta na wodę przez jednego z synów. Kiedy wydawało się, że wszystko poszło zgodnie z planem, Rozenek-Majdan straciła równowagę i z impetem wpadła do wody!

Mąż i dzieci nie mogli opanować śmiechu. Małgorzata pokazała jednak, że ma do siebie dystans i na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym jest topless i utrzymuje się na jednorożcu, przy czym dopisała, że "cała prawda" znajduje się na koncie Radosława.

Małgorzata Rozenek-Majdan o sprawie piłkarza: To jest zbyt poważne, aby robić z tego plotkarski newsZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×