"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w nowym filmie Patryka Vegi! "To będzie coś spektakularnego"

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w nowym filmie Patryka Vegi! Prowadząca "Projekt Lady" doszkala się aktorsko, aby zachwycić swoim kolejnym talentem na ekranie. Jaką dostała rolę?

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan aktorką!

Aktorstwo - to będzie kolejna płaszczyzna, na której postanowiła sprawdzić się Małgorzata Rozenek-Majdan. Prezenterka potwierdziła, że zagra w nowym filmie reżyserowanym przez Patryka Vegę. - Bardzo cenię Patryka dlatego, że jest najbardziej kasowym polskim reżyserem - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana! Para obchodzi rocznicę!Zobacz więcej

Wiadomo na pewno, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie zagra samej siebie. Będzie to postać specjalnie wymyślona na potrzeby produkcji. - Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Będzie to bardzo spektakularny film - podkreśliła Rozenek-Majdan. Zdjęcia do filmu mają być kręcone w różnych lokalizacjach, ze względu na pandemię nie wiadomo jednak, czy uda się zrealizować wszystkie plany.

Co ciekawe, aby dobrze wypaść na ekranie, Małgorzata Rozenek-Majdan przechodzi specjalne szkolenie aktorskie. Ma bowiem zagrać jedną z głównych ról. Znając twórczość Patryka Vegi można przewidywać, że ten występ nie przejdzie bez echa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nowymi prowadzącymi?! Gwiazda TVN zabrała głos w sprawieZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jolanta (gość)

    Pani Małgorzato, niech pani zajmie się Heniem bo aktorik z pani napewno nie będzie. Aktorka najpierw music być naturalna w życiu aby wejść w jakąś rolę. Pani jest na codzień sztuczna. Nie da pani rady. A i synek na tym zyska.

    19.09.2020 14:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×