"Projekt Lady". Marta Tomczak otworzyła salon urody! Wspierały ją mentorki z programu!

To był wyjątkowo gorący wieczór! Marta Tomczak - uczestniczka 1. edycji "Projekt Lady" zaprosiła na otwarcie swojego salonu urody mentorki, przyjaciółki z programu i inne gwiazdy. Wokół Chillout Zone na warszawskim Mokotowie zapanował tropikalny klimat.

Multimedia

Marta Tomczak dała się poznać jako uczestniczka show TVN, która przeszła największą metamorfozę. Kiedyś służyła w Marynarce Wojennej, dzisiaj prowadzi własny biznes, stylizuje paznokcie największym gwiazdom i spodziewa się dziecka. Wielkie otwarcie jej własnego salonu urody - Chillout Zone odbyło się w iście tropikalnym klimacie. A to nie tylko za sprawą pogody, ale również dodatkowy atrakcji, które czekały na gości. Ekipa Akademii Papug przybyła razem z arą i kakadu, które dzielnie pozowały do zdjęć. Spragnieni relaksu mogli skusić się na masaż dłoni naturalnymi świecami z wosku sojowego i oleju kokosowego od 2 Senses oraz uczestniczyć w prezentacji perfum z ziołami i afrodyzjakami - Acqua Delle Langhe.

Uczestniczka 1. edycji w ciąży! Zobacz jej niezwykłą metamorfozę!Zobacz więcej

Goście mogli również skosztować hiszpańskich win El Rabosot i przekąsek z owocami morza przygotowanych przez Restaurację Mojo Picon. Marta błyszczała na ściance przygotowanej przez ekipę Image4you w kreacji od Eye For Fashion z kolekcji Glam L’AF. Była też wyjątkowa urodzinowa niespodzianka - tort bezowy z owocami tropikalnymi od finalisty "MasterChef" - Szymona Czerwińskiego. Na zakończenie zaśpiewała sobowtór Jennifer Lopez i jurorka "Śpiewajmy razem. All Together Now" - Monika Chojdak.

W tym wyjątkowo gorącym wieczorze właścicielce salonu towarzyszyli najbliżsi: rodzice, partner i przyjaciele z branży: mentorki Projekt Lady: Irena Radomska - Kamińska i Tatiana Mindewicz - Puacz, zwyciężczynie: Magdalena Lubacz i Roksana Gac, a także koleżanki z programu: Agata Szostak i Izabela Szimke. Były też inne gwiazdy: Mandaryna z córką, Olga Borys, Anna Korcz, Agnieszka Wielgosz, Ania Piszczałka, Danuta Błażejczyk, Dorota Michałowska, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Thirty Fashion, Krzysztof "Kasa" Kasowski, Piotr Zelt i Ryszard Rembiszewski.

Patrycja Wieja zagra w serialu! Zostanie aktorką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×