"Projekt Lady". Patrycja Wieja, Roksana Gac i Magdalena Lubacz oceniają nową edycję: To nie jest powtórka z rozrywki!

Patrycja Wieja, Roksana Gac i Magdalena Lubacz mają już za sobą uczestnictwo w "Projekcie Lady". To one zwyciężyły swoje edycje, a teraz zapowiadają nową. "To nie będzie powtórka z rozrywki!" - zapewniają.

Multimedia

"Projekt Lady 4" w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Projekt Lady" zadebiutował na antenie TVN w 2016 r. W programie 13 zbuntowanych dziewcząt spędza kilka tygodni w ekskluzywnej szkole, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską. Kandydatki na damy mogą przejść swoją największą życiową przemianę.

Piękna mulatka, chłopczyce i blondynki z tipsami. Zobacz zdjęcia nowych uczestniczek!Zobacz więcej

Trzy poprzednie edycje wygrały odpowiednio: Patrycja Wieja, Roksana Gac i Magdalena Lubacz. Każda z nich zgodnie przyznaje, że po udziale w tym programie życie naprawdę się zmienia. Dziewczyny wzięły też udział w nagraniu jednego z odcinków 4. edycji "Projektu Lady" i miały okazję poznać nowe uczestniczki. Jakie zrobiły na nich wrażenie?

- Było hardcorowo! - stwierdza jednoznacznie Magdalena. - Będzie co oglądać. Myślę, że widzowie nie będą rozczarowani, a ten sezon to będzie coś naprawdę spektakularnego. (...) TO nie będzie powtórka z rozrywki - zapewnia zwyciężczyni 3. edycji "Projektu Lady". Co na ten temat sądzą pozostałe laureatki programu? Zobacz wideo!

Małgorzata Rozenek-Majdan chce zarazić młode dziewczyny pewnością siebie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×