"Projekt Lady". Ruszyły zdjęcia do 2. edycji! Mentorki zdradzają szczegóły nowej serii [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stacja TVN rozpoczęła już prace nad drugą edycją "Projektu Lady". Prowadząca programu - Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia z planu. Czego możemy się spodziewać po 2. edycji programu "Projekt Lady"?

Multimedia

Wiosną 2017 na antenę TVN powróci "Projekt Lady". W drugim sezonie programu w pałacu w Radziejowicach pojawią się nowe uczestniczki, które pod wodzą dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, będą stawały się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie młodymi damami. Zdjęcia do nowej serii programu ruszyły już kilka dni temu. Co wiemy o 2. sezonie "Projektu Lady"? Mentorki zgodnie podkreślają, że nowe uczestniczki z pewnością zaskoczą widzów a to, co widzieliśmy w pierwszej edycji nie będzie miało już miejsca w drugiej.

-Panie są inaczej przygotowane. One się wyuczyły tych zasad, które były przekazywane podczas pierwszego sezonu. - zdradziła w rozmowie z TVN Irena Kamińska-Radomska.

"PROJEKT LADY" - CZYTAJ TAKŻE:

PATRYCJA WIEJA PIERWSZĄ DAMĄ PIERWSZEJ EDYCJI PROGRAMU! [ZDJĘCIA+WIDEO]
"PROJEKT LADY". MAŁGORZATA ROZENEK O FINALISTKACH PROGRAMU. CZY UTRZYMUJE Z NIMI KONTAKT? [WIDEO]

Zobacz zdjęcia z planu 2. edycji programu "Projekt Lady".

Zobacz galerię

Źródło: TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Aniela (gość)

    Przykro mi to mowic,ale pol Polski juz wie kto wygra ten program. Niestety kolezanka ze Szczecina juz wszystko wypaplala, chwalac sie...

    23.03.2017 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×