"Projekt Lady". Tatiana Mindewicz-Puacz na starym zdjęciu! Wykapana Tina Turner?

Tatiana Mindewicz-Puacz w młodości wyglądała zupełnie inaczej! Mentorka "Projektu Lady" pokazała w mediach społecznościowych fotkę, na której zupełnie nie przypomina siebie. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała Tatiana Mindewicz-Puacz!

Multimedia

Tatiana Mindewicz-Puacz jest jedną z mentorek w programie "Projekt Lady", w którym niesforne dziewczyny pod okiem ekspertów uczą się manier i starają się zmienić swoje życie. Mindewicz-Puacz zawodowo zajmuje się coachingiem i rozwojem osobistym. W programie nie raz udowodniła, że potrafi wywrzeć dobry wpływ na zbuntowane nastolatki.

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała stare zdjęcie

Tatiana Mindewicz-Puacz chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami i regularnie motywuje swoje fanki na Instagramie. Ostatnio mentorka "Projekt Lady" pokazała w sieci zdjęcie *sprzed X lat."

...kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy 🙄, żeby wymusić na „naszym Nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji 😂, nieco uśmiechu 😊 lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści 👀, dającej nam, rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani....poszukajmy własnego zdjęcia 📸 sprzed X-lat ... a potem ODPUŚĆMY Z CZUŁOŚCIĄ - podpisała fotkę Tatiana Mindewicz-Puacz.

Sylwia jest w ciąży? Lucyna Malec jako... mama Krzysztofa! Namiesza w życiu bohaterów? Dawni bohaterowie wracają do serialu!Zobacz więcej

Na zdjęciu widzimy nastoletnią Tatianę Mindewicz-Puacz, ale gdyby nie podpis trudno byłoby nam uwierzyć, że to naprawdę ona! Tatiana Mindewicz-Puacz przeszła ogromną metamorfozę – i to zdecydowanie na lepsze! Niektórzy fani sugerują, że mentorka w młodości wyglądała jak Tina Turner.

Wykapana Tina Turner

Fryzurka kojarzy mi się z Limalem 😁 😂 Super fotka, kiedyś też były piękne i kolorowe czasy

Widzicie podobieństwo do słynnej wokalistki? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×