"Projekt Lady". Wielki finał już w ten weekend. Zobacz, jakie kreacje wybrały uczestniczki i mentorki

W niedzielę 26 grudnia, o godz. 19:00 będziemy oglądać wielki finał "Projektu Lady". Dla trzech wyjątkowych dziewcząt będzie to jeden z najważniejszych wieczorów w życiu. Zobacz, jakie kreacje wybrały uczestniczki i mentorki programu "Projekt Lady".

Multimedia

Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska to finalistki szóstego sezonu programu - jedna z nich odbierze tytuł "Damy Projektu Lady". Zwyciężczyni otrzyma również zaproszenie na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie.

Ostatnie testy i wyzwania

12 tygodni walki, emocji i przede wszystkim nadziei, ale zanim rozpocznie się uroczysta gala, a dziewczęta wejdą na scenę i wygłoszą podsumowujące przemowy, czeka je bardzo intensywny czas. Razem z mentorką Tatianą stworzą swoje mapy marzeń - dziewczyny będą musiały odpowiedzieć sobie na istotne pytania. Jak widzą swoją przyszłość? Jakie mają plany? I jak na ich drogę życiową wpłynął pobyt w "Projekcie Lady"? Także mentorka Irena przeprowadzi swój ostatni test - sprawdzi, jak finalistki odnajdą się w zupełnie nowej dla nich sytuacji.

Patrycja Wieja: uwierzyłam w swoje możliwości. Co dziś robi pierwsza Lady? Zobacz, jak się zmieniłaZobacz więcej

Po tak intensywnym czasie, nadejdzie moment wielkiego finału. Aby uczestniczki nie były osamotnione w tym bardzo emocjonującym okresie, dołączą do nich niespodziewani goście, którzy będą je wspierać w przygotowaniach do uroczystej gali. Suknie na ten wyjątkowy wieczór zostały przygotowane dla dziewcząt przez znanych projektantów. Uczestniczki wystąpią w kreacjach spod igły Tomasza Olejniczaka, Roberta Czernika oraz duetu Hektor Świtalski i Robert Karger. Zobacz, jakie kreacje wybrały mentorki, uczestniczki i niespodziewani goście.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×