"Projekt: Lewy". Telewizja Polska przygotowała interaktywny reportaż o Robercie Lewandowskim [ZDJĘCIA]

Już w piątek 1 czerwca pod adresem projektlewy.tvp.pl będzie dostępna interaktywna opowieść o Robercie Lewandowskim. Kibice będą mogli w niespotykanej formie na nowo poznać najlepszego polskiego piłkarza.

Multimedia

„Projekt: Lewy" to specjalna, multimedialna platforma, dzięki której użytkownik będzie mógł sam wybrać, w jaki sposób chce śledzić jego życie i karierę. Na przygotowanie projektu TVP Sport poświęcił prawie rok. Przeprowadzono blisko 30 wywiadów, w tym z samym Robertem Lewandowskim. Reporterzy, w Polsce i w Niemczech, rozmawiali z kolegami z drużyn, szkoleniowcami z drużyn młodzieżowych i reprezentacyjnych.

Olga Kalicka ścięła włosy? Fani rozczarowani nową fryzurą aktorki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W „Projekcie: Lewy” wzięli udział m.in. trenerzy Waldemar Fornalik, Franciszek Smuga, Rafał Ulatowski, Leszek Ojrzyński, Ivan Djurdjević, a także Włodzimierz Lubański, Sebastian Mila czy Michał Żewłakow.

Zebrano wyjątkowe, również prywatne, archiwalne zdjęcia z najmłodszych lat kapitana reprezentacji Polski oraz nieznane materiały filmowe Telewizji Polskiej. Warto podkreślić, że to nie będzie „zwykły” reportaż. Czegoś takiego w polskiej sieci jeszcze nie było!

Zobacz galerię

Tomasz Kot, Joanna Kulig, Agata Kulesza i Borys Szyc o filmie "Zimna wojna"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×